Nové obvinenia zo sexuálneho zneužitia?

breaking news Pictures, Images and Photos

TÉMA vo fóre - LINK

Podľa informácií, ktoré prišli ako blesk z jasného neba..., údajne Wade Robson, chlapec, ktorý sa celé roky priatelil s Michalom, dokonca 2x vypovedal pred súdom - že ho Michael NIKDY nezneužil, mal teraz podať žalobu voči MJ Estate=Michaelovi Jacksonovi s tvrdeniami, že ho ako malého chlapca mal Michael zneužiť.

Obrázek

Priam šokujúco vyznieva fakt, že tak Robson urobil 4 roky po smrti Michaela, a nikdy až doteraz nijako Michaela neobvinil, a v nespočetných rozhovoroch ho vždy obhajoval a zúčastnil sa aj jeho pohrebu.

Obrázek

Robson sa objavil aj v klipe Black Or White, a neskôr ako choreograf mal aj vlastnú šou na MTV, a spolupracoval s Michaelom na niektorých jeho choreografiách..., pričom spolupracoval aj s Britney Spears, ktorej mal robiť choreografiu k jej turné Circus, nakoniec ju robil Jamie King, ktorý režíruje šou Immortal a novú šou ONE.

Obrázek

Prípad odsúdil právnik MJ Estate, ktorý reagoval, že sú absurdné, a je smutné, že s týmito obvineniami prišiel práve teraz, 4 roky po smrti Michaela.

Počas procesu v 2005 opakovane tvrdil, že ho Michael nezneužíval, ako protitvrdenie, že jeho a Michael mala vidieť chyžná spolu v sprche, niekedy v roku 1989-90, keď mal 8 rokov, dnes má 31.

Tvrdil, že bol s Michaelom v jednej posteli, ako nikdy k ničomu nedošlo.

V spise je ako psychiater uvedený Dr. David Arredondo, ktorý patrí k popredným detským psychiatrom.

Thomas Mesereau, obhájca Michaela v procese v roku 2005 nazval tieto obvinenia podozrivými, pretože Wade Robson bol podľa neho jeden z najsilnejších svedkov, ktorí až agresívne obhajovali Michaela proti tvrdeniam, ktoré žaloba predniesla!

(končí svetové turné Immortal, a začína nová šou v Las Vegas Michael Jackson ONE, miliardový proces s AEG..., aká náhoda...)

Podľa tvrdení žaloby, žiada nešpecifikované odškodné! Opiera sa na "repressed memory", teda na potláčané spomienky, resp. že si na ne až teraz spomenul...

Źaloba sa ale vzťahuje na odškodné voči MJ Estate, pretože nebola podaná na políciu ako oficiálna žaloba, vyšetrovatelia nerobili vyšetrovanie, nevypočúvali svedkov, a nezhabali dôkazy, teda nič neexistuje ako relevantné na to, aby jeho tvrdenia mohol niekto dokázať, teraz po 4 rokoch... od smrti Michaela, a 20 rokov od údajného zneužívania.

Ukážka z jeho žaloby.

Obrázek

Obrázek