Katherine Jackson klame? Nič nové...

Podľa najnovších informácií, ktoré dobehli minulosť Katherine Jackson, je zjavné, že jej žaloba dostáva vážne trhliny v tvrdeniach, či ona a rodina vedeli o závislostiach na liekoch a alkohole v minulosti Michaela.

Podľa dokumentu, ktorým je vyhlásenie k článku časopisu People z roku 2007, v prehlásení Katherine Jackson tvrdila, že Michael nie je závislý na utišujúcich liekoch a alkohole.

K vyhláseniu sa podpísali aj Jermaine, Jackie, Tito a Marlon .

To je v priamo rozpore s tým, čo predniesol právnik rodiny na súde v pondelok, keď v úvodnej reči povedal, že rodina celé roky/desaťročia vedela o závislosti na liekoch, iba teraz AEG Live tvrdí, že ONI nevedeli o tom, že by bol Michael závislý, a nemali o tom informácie... čo viedlo k tomu, že mali byť klamaný Michaelom, ak im tvrdil, že je v poriadku, čo mali údajne potvrdiť aj zdravotné prehliadky pred a počas skúšok na turné.

Tu je kópia dokumentu, vyhlásenia: LINK

Katherine Jackson žaluje AEG Live tvrdiac, že mali vedieť o závislosti Michaela, a nedostatočne preverovali dr. Murraya.

Právnik rodiny, Brian Panish pred porotou prezentoval aj informácie z nešťastnej udalosti, ktorá odštartovala celú závislosť, natáčanie reklamy pre Pepsi z roku 1984.

Tým potvrdil, že Michael začal brať napr. Demerol.

O svojej závislosti Michael naznačoval aj v texte skladby Morphyne, z albumu Blood on the Dancefloor: LINK