Paris v rozhovore pre magazín Event

Paris prehovorila o svojom otcovi a snoch do budúcnosti v rozhovore pre magazín Event.

Image and video hosting by TinyPic

"Bol to neuveriteľný otec...Chcel, aby sme mali normálne detstvo a aby nás všetci nepoznali, preto nás pred svetom ukrýval do masiek. Chcel pre nás vždy len to najlepšie." Dojemne sa rozhovorila o oteckovej snahe, aby mali normálne detstvo aj keď bol na turné. Vtedy sa snažil, aby hotelové izby boli zariadené tak, že pripomínali ich domov.

Obrázek

Paris prehovorila aj o šťastných časoch prežitých s otcom na ranči Neverland a vyjadrila sa, že keď dosiahne plnoletosť, chcela by ranč opraviť a pretvoriť tak, aby ho mohli navštevovať choré deti. Pred dvoma rokmi vraj navštívila Neverland a veľmi si tam poplakala, vrátili sa jej spomienky a videla, že nie všetko je tam v takom stave, ako kedysi. "Plakala som a plakala," povedala Paris. "Je to tam stále nádherné a má to v sebe ešte stále tú dobrú energiu."

Paris vraj tiež plánuje vzdať hold svojmu otcovi tým, že si v dospelosti nechá vytetovať na zápästie slová o láske, ktoré jej Michael venoval.

Jej ambíciou je byť srdcovou chirurgičkou. "Chcem pomáhať ľuďom," vyjadrila sa.

"Mám veľa spomienok na môjho otca. Bol to neuveriteľný otec. Všetci sme ho milovali až na smrť." Paris zdedila otcovu vášeň pre hudbu a prezradila, že jej dával lekcie tanca. Nemá však v pláne ho nasledovať v tomto šoubiznise.

Viac foto a info v téme na fóre: LINK

Vložila: Zuzcoj