Rodina požaduje 40 miliárd?

Podľa TMZ, údajne sa v súdnych spisoch v civilnom sprocese s AEG, ktorý sa začne 2.4., nachádza údaj, že rodina - Katherine Jackson a deti - žiadajú od AEG Live, okrem iného aj 40 miliárd dolárov ako odškodné.

V spisoch sa uvádza, že ide o kompenzácie ... za všetko možné...

AEG Live samozrejme všetky tieto absurdné požiadavky odmieta, a reagovala na to priamo a bez šrkupulí - že Michaelova kariéra bola v čase jeho príprav na koncerty po procese zo zneužívania v úpadku (teda mediálne zvýraznili proces a to, že Michael bol hudobne "neaktívny").

Ak sa potvrdí, že ide o skutočné požiadavky, vrhne to mimoriadne negatívne podozrenie na úmysly "rodiny" a ich právnikov, a cieľ žaloby ako parazitov.

Okrem toho, Prince I by mal údajne aj vypovedať, pričom Conrad Murray podľa informácií chce využiť 5 dodatok ústavy a nevypovedať.

Navyše, ako sa ukazuje, už teraz je mediálne vytvorená reakcia čitateľov alebo divákov, ktorí vulgárne nadávajú na rodinu za ich spôsoby, ktorými sa len potvrdzujú špekulácie a fámy o využívaní Michaela jeho vlastnou rodinou aj po jeho smrti - pre peniaze.

Ľudia v diskusiách reagujú v drvivej väčšine negatívne, čo vrhá zlý obraz aj na samotného Michaela, pretože sa téma rozvádza na pseudo argumenty, zdeformované fakty o Michaelovi a iné bludy... kto čo kedy kde a ako....

Počkajme si na samotný priebeh a výsledok civilného procesu.