Michael Jackson sa nechal nazývať Kráľ Popu?

Na nete, a teda aj na slovenských info stránkach sa objavili správy, podľa ktorých si Michael Jackson údajne prezývku Kráľ popu dal sám a následne od ostatných vyžadoval, aby ho tak oslovovali.

V knihe I Want My MTV: The Uncensored Story of the Music Video Revolution to tvrdia jej autori Rob Tannenbaum a Craig Marks. Podľa ich slov Jackson v roku 1991 poslal MTV žiadosť, aby o ňom hovorili ako o Kráľovi popu.

Šéfovia hudobnej televízie preto moderátorom povedali, aby túto prezývku používali minimálne dvakrát týždenne. Niektorí z nich dokonca museli nanovo nakrútiť svoje relácie, aby sa v nich tento pseudonym objavil.

FAKTY:

Michael Jackson sa NIKDY NENAZVAL - KRÁĽOM POPU!

Tu je dôkaz - fotka - titulka denníka New York Post, 8.2.1984

Obrázek

Títo dvaja maníci z MTV by si mali okrem písania drístov v tej knihe, naťukať FAKTY, lebo nie že Michael Jackson chcel..., ale bola to už obchodná značka.

V 70tych rokoch mádia písali o Michaelovi Jacksonovi ako o PRINCOVI popu, a v roku 1984 písali média na titulných stránkach tituly ako Kráľ Popu (New York Post, The Chicago Sun), alebo King of Music, King of Records..., práve počas mega úspechu albumu Thriller.

V roku 1989 Elizabeth Taylor na udeľovaní cien American Music Awards uviedla Michaela Jacksona (pri preberaní ceny za predaj nahrávok za desaťročie) ako KING OF POP,ROCK AND SOUL.

Michael Jackson aj keby sa nazval Kráľom popu (čo nikdy neurobil, lebo to zaňho robil manažment ako PR v 90tych rokoch) tak by to platilo, vlastne platí dodnes, lebo nie je nikto iný, kto by si vôbec mohol nárokovať na takýto titul!

VIDEO dôkaz:

od 3:10 do 5:00, to potvrdzuje aj Oprah Winfrey aj Michael pri odpovedaní na jej otázky!, zákulisné hry sú výsledkom bulváru a niektorých indivíduí, ktoré účelovo vytvárajú určitý bulvárny obraz, proste sú to špinavé zákulisné hry VŽDY vtedy, ak sa Michaelovi Jacksonovi ako umelcovi darí viac ako komukoľvek inému, vždy pri nejakom úspechu sa objavujú účelové články, ktoré údajne o niečom hovoria, pritom ide o klamstvá s jediným cieľom - znížiť status Michaela Jacksona, zosmiešniť ho a mediálne očierniť ... (a pritom PR agendy majú všetky iné nielen hudobné hviezdy, ďaleko horšie, napr. neustále provokovanie na verejnosti, či posielanie polonahých fotiek na FB alebo Twitteri...)

Ak chcete, reagujte na tieto články, a použite tieto informácie a fakty:

- LINK

- LINK

- LINK