Janet sa vydala

Janet Jackson (46) potvrdila, že sa tajne ešte koncom minulého roka vydala za katarského miliardára podnikateľa Wissama Al Mana (37).

Janet a jej o 9 rokov mladšiemu manželovi sa niekoľko mesiacov darilo držať svadbu v tajnosti. Až teraz išli s pravdou von, aby popreli fámy o nejakom extravagantnom obrade. „Povesti o nejakej extravagantnej svadbe sú len výmysly. Zobrali sme sa minulý rok, ceremónia bola skromná a rodinná,“ uvádza sa na oficiálnej stránke speváčky.

Ako svadobné dary si dvojica dala príspevky do ich spoločnej charitatívnej organizácie pre deti. „Budeme vďační, ak budete rešpektovať náš súkromný život a dopriali nám čas pre oslavy a radosť,“ dodávajú Janet a Wissam.

Janet a Wissam sa zobrali skromne v kruhu rodiny a priateľov.

Dvojica sa zoznámila v lete 2010. Predtým Janet Jackson bola vydatá dvakrát. V roku 1984 povedala „áno“ spevákovi Renému Elizondovi, ale manželstvo bolo anulované o rok neskôr. V roku 1991 sa vydala za režiséra videoklipov Reneho Elizonda. S tým sa rozviedla v roku 2000. Jej poslednou veľkou láskou bol hudobník a producent Jermaine Dupri.

Wissam Al Mana má niekoľko firiem, ktoré reprezentujú v Katare luxusné módne značky. Jeho majetok sa odhaduje na miliardu dolárov.

Obrázek