Súťaž o album Michaela Jacksona Bad

Tento rok je neuveriteľných 25 rokov od vydania jedného z najúspešnejších popových albumov vôbec, albumu Michaela Jacksona Bad.

Obrázek

Je to presne štvrť storočia, čo sa hláška “Who’s Bad?” stala symbolom vtedajšej generácie a bolo by to neodpustiteľným hriechom si tento skvelý album nepripomenúť aj vďaka bonusom bohatej výročnej edície.

Album vyšiel ako 2 CD s bonusovým diskom, ďalej ako LP v klasickom aj farebnom prevedení či v exkluzívnej limitovanej edícii 3CD+DVD, ktorá okrem remasterovaného originálneho albumu Bad, obsahuje aj bonusový disk plný predtým nezverejnených osobných štúdiových záznamov, demo verzií pesničiek, remixov medzinárodne uznávaných DJov a producentov a mnoho, mnoho ďalších exluzívnych materiálov. Na treťom CD je audio záznam legendárneho vystúpenia (16. júla 1988) vo Wembley v rámci turné Bad, a to isté vo video verzii na bonusovom DVD.

Pravda.sk a Sony Music vám v súťaži ponúkajú dvojCD – na prvom hit za hitom ako napríklad Bad, The Way You Make Me Feel, Liberian Girl, Man In The Mirror, I Just Can't Stop Lovin' You, Dirty Diana, Smooth Criminal či Leave Me Alone, na druhom skladby I'm So Blue, Free, Al Capone, Streetwalker či rôzne remixy skladby Bad.

Stačí, ak do štvrtka 29. novembra vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku, album pošleme výhercom poštou.

Otázka: Koľko rokov uplynulo od smrti Michaela Jacksona?

*1

*2

*3

LINKA PRE ODPOVEDE - LINK