Debbie poskytla rozhovor o deťoch a Michaelovi

Fotografie detí Michaela a Debbie, ktoré boli minulý týždeň zverejnené tak trocha nazlostili Debbie, a ako vysvetlila v rozhovore pre Daily Mail, nebola nadšená, že deti neboli zahalené.

Obrázek

Debbie na to povedala:

"Rúška pre deti bol môj nápad, nie Michaelov.

Mala som mnoho vyhrážok smrti, keď deti boli ešte malé, a nechcela som, aby ich niekto spoznal.

Nie som nadšená, keď sú teraz fotografované bez rúšok."

Debbie teraz žije v jednom skromnom 3 izbovom dome v Palmdale v Kalifornii, kde má taký menší zverinec ako kone, psy a vtáky.

Ako tvrdí, Debbie sa s deťmi a Michaelom vidia často, kedykoľvek chce.

"Ja nepotrebujem peniaze. S Michaelom sme dobrý priatelia. Môžeme sa vidieť kedykoľvek. Oni teraz žijú v Las Vegas, čo sú iba 3 hodiny cesty."

Počas procesu ale vypovedala, že sa s Michaelom a deťmi nevidela niekoľko rokov.

A od skončenia procesu bol Michael s deťmi prevažne na cestách.

Obrázek

V roku 2006 zažalovala Michaela za to, že jej prestal platiť "za vzdanie sa práv" na deti, čo nakoniec viedlo k tomu, že dosiahli novú dohodu, a podľa nej mala dostať 8.5 mil. dolárov, kde požadovala aj obnovenie jej práv na deti.

Ale ako povedala, bola rozvodom zdrvená.

"Veľmi som ho milovala. On bol mojím prvým vážny chlapcom - a stále to bolí. Rozviedla som sa s ním len preto, že som chcela svoj život naspäť. Nedokázala som bojovať s neustálym tlakom z tej slávy. On je tým génion, nie ja. Ja nemôžem spievať, ani tancovať"

Ako ale dodáva, je hrdá na to, že priniesla na svet také potomstvo.

Keď na otázku novinára z The Mail, ktorého pozvala do svojho domu na rozhovor, ako to bolo s narodením ich detí, so spokojným zavrčaním povedala:

"Prinisla som na svet dve skvelo vyzerajúce deti. Na to som hrdá."

Obrázek

Debie ako adoptívna dcéra milionára z Malibu, sa stala súčasťou Jacksonovho bizardného zverinca pred 11 rokmi. Jeho manželstvo s Elvisovou dcérou Lisou Marie sa rozpadalo. Zatiaľ čo Jacksonova túžba byť otcom narastala.

Debbie dozrievala sexuálne a emocionálne neskôr. Mala len 30 rokov keď mala svoj prvý vážny vzťah. Až do začiatku 90 rokov sa spamätávala z rozchodu a pracovala ako sestrička pre Michaelovho dermatologa Dr Arnolda Kleina. Debbie sa ujala Michaela ako jeho dobrá priateľka, a ako školáčka sa mu ponúkla, že by vynosila jeho deti, keď jej Michael často spomínal, že by sa chcel stať otcom.

A tak začiatkom roku 1996 bola umelo oplodnená, aj keď o detailoch nechcela hovoriť.

Pár sa vzal v Sheraton Hotel v Sydney, Australia, v Novemberi 1996, v čase, keď už bola Debbie 6 mesiacov tehotná s ich synom Princeom. Nevesta mala 37, Jackson 38.

Manželia sa potom vrátili do LA, ale nikdy nežili ako muž a žena.

Vo februári 1997 sa im narodil syn Princea Michael Jackson, ktorý bol spočiatku niekoľko hodín pod špeciálnou starostlivosťou, než ho Jackson odviezol na Neverland, kde sa už oňho postarali pestúnky.

Vyjadrila trocha ľútosť nad spôsobom, akým otehotnela, čím priznala, že bola umelo oplodnená.

Odmietala ale diskutovať o tom, či bol Micheal darcom spermii, alebo to bol niekto anonymný, o ktorom sa špekuluje ako skutočnom otcovi.

Potom sa narodila Paris, ktorej meno dali po meste, kde bola vraj počatá, Debbie povedala, že už nemohla mať deti, a tak sa jej Michael zbavil.

Počas rozhovoru sa Debbie rozplakala, keď si spomenula na to, ako Michaelovi povedala, že nemôže mať ďalšie deti.

"Mala som toľko problémov, keď som bola tehotná s Paris, že potom som už nemohla mať ďalšie deti. Michaela to naštvalo. Nevedel to pochopiť, a chcel dalšie deti."

Aj keď nemá svoje vlastné deti pri sebe, má okolo seba zvieratá, ktoré nazýva svojimi deťmi a ktoré zbožňuje.

"Som žiarlivá a ochraňujem svoje deti. To štastie pre mňa znamená viac než čokoľvek iné na svete. Milujem ich viac než by si mohol ktokoľvek myslieť.

Na stenách svojho domu ma vyvešané obrázky, fotky a maľby svojich zvierat a nie jej skutočných detí.

Obrázek

Pretože ako svoje deti myslí - 11 psov, z ktorých sú polovica vlčiaci, jeden papagáj, a asi 30 koňov, z ktorých je mnoho ožrebených kobýl.

Povedala, že jej bude veľmi ťažko, že sa bude musieť vzdať mladých žiebet.

Pripomína jej to oddelenie jej detí od Michaela.

Obrázek

Po narodení detí sa Debbie vyjadrila, že nevidela Michaela šťastnejšieho.

Ale prezradila, že Paris bola umelo oplodnená.

"Samozrejme to bolo omelé oplodnenie. Paris bola oplodnená v Paríži preto dostala toto meno, aj keď Michael jej chcel dať meno Princess, ale mne to prišlo ako hlúpy nápad."

Paris sa narodila 3.4.1998, a ako sám Michael povedal, krátko po narodení ju osobne vzal zabalenú do uteráka a odletel na ranč.

O 6 mesiacov podala žiadosť o rozvod, v ktorom mala dostať 7 mil. dolárov, a vzdala sa práv na deti.

Požadovala len návštevu detí, a tak ich mohla vidieť každých 45 dní. Nakoniec sa ale celkom vzdala práv na deti, aj na ich návštevy.

Napriek tomu ostala stále po Michaelovom boku ako je oddaná priateľka, ktorá to dokázala aj počas procesu, keď vypovedala o Michaelovi ako o starostlivom a milujúcom otcovi.

O sebe povedala.

"Zvykla som byť extrovertný typ, ale manželstvom som sa stala introvertom. Bola som prenasledovaná všade. Neznášala som slávu. Keď som sa za Michaela vydala, bolo ťažké naďalej pracovať. Personál z nemocnice predával o mne príbehy bulváru. Niektorým ľudom dokonca ponúkali 1 milion dolárov za fotku mňa ako som tehotná. Dokonca som svojej rodine povedala, aby to predali a aby dostali peniaze, ale oni odmietli."

Po rozvode Debbie žila v zámku v Beverly Hills, ktorý jej Michael dal ako súčasť ich dohody.

Tam začala študovať psychologiu a kriminálne právo, a získala potom aj diplom na jednej online univerzite.

"Chcela som pracovať vo väzení. Myslela som si, že takto by som mohla pomôcť, lebo niekoho kto je za mrežamy to nerozhodí.

Nakoniec som sa zamilovala do koní, a chcela som vypadnúť z LA. Všade som bola sledovaná paparazzmi."

Pred 3 rokmi predala svoj byt aj zámok a potom presťahovala do odľahlej púšti v Palmdale, 60 míľ od LA.

Tu na samote a v horúčavách evidentne našla svoj pokoj.

K tomu sa nadýchla a dodala:

"Tu na čerstvom vzduchu sa cítim oveľa lepšie. Nikto ma tu nepozná. A žijem si tu so svojimi koňmi. Hneď ako som to tu uvidela, zamilovala som si to miesto. Vstávam o 6 ráno spolu so zvieratami a užívame si ten úsvit."

"Teraz mám priateľa, s ktorým randíme a rozchádzame sa už asi 30 rokov. Je kriminálny policajt."

Dnes to už nie je tak mladá a čerstvá mamička, ktorá kedysi pozovala na titulke časopisu, aj keď jej vlasy sú stále blond, jej telo prešlo značnou zmenou.

Dnes má na sebe jednoduché jeansi s tričkom s nápisom - 'Shut up and ride'.

Pod očami na vytetované linky, a tiež plánuje ošetrenie očí laserom.

"V decembri budem mať 50 rokov. To je už veľký skok v živote. A potom ako ma niekto odfotil, a bulvár o mne napísal, že som tučná, chcem schudnúť. To nie je fér, lebo ja som naopak schudla 20 libier, a nabudúce napíšu, že som tehotná."

Okrem toho si zaspomínala.

"Ako dieťa som nikdy nesnívala o tom, že by som sa vydala za Michaela Jacksona, alebo niekoho slávneho. Nie som zaťažená na celebrity. Narodila som sa a vyrastala v LA, kde je snom mať ranč a kone. Dalo mi to zabrať dosť času, ale nakoniec robím to, o čom som snívala."

Ako povedala, nejde jej o žiadne peniaze, všetko ide na kone a ranč, a tie potom aj predáva, takmer 20.000 dolárov za každého.

"Nechcem, aby si ma niekto kupoval, neporebujem peniaze. Chcem aby ma nechali na pokoji."

Keď zapozovala pre fotografa, prekvapene povedala: "Chcem mať vlastnú reality show. Počítam s tým, že by to bolo skvelé. Môžete mi to dohodiť? Bolo by to len Ja, psy a moje kone. Myslíte, že by to v Británii zabralo? Myslím, že by to bola veľká vec."

Na otázku, či by sa znova vydala potom, čo zažila s Michaelom povedala.

"Sú tri štádia manželstva. Po prvé je to detská a slepá láska. Potom sú to rozmnožovacia dôvody. A keď prejdete všetkýmmi tými p*****inami, je to pre vytváranie spoločnosti."

Potom rukou odmietavo mávla.

"Prešla som rozmnožovacím štádiom. To mi stačí, nepotrebujem viac."