Stretnutie s Mr.Williamom Wagenerom na Slovensku!!!

Mr. Wagener sa rozhodol pricestovať aj na Slovensko a brániť spravodlivosť pre Michaela Jacksona. Jedná sa o prípad z roku 2005, Michael bol nevinný vo všetkých bodoch!

Mr. Wagener príde na Slovensko 19.10.2012.

Dúfam, že prídete, položíte svoje otázky tomuto hrdinovi, ktorý dá sa povedať, že ide i cez mŕtvoly, aby obhájil to, čo je skutočné, nemenné, ale nevypočuté.

Výnos z meetingov, ktoré bude mať po celej Európe pôjde na krátky film o skutočnosti pozadia súdneho procesu a ďalšie peniaze, ktoré získa filmom + darmi, poputujú na pomoc MJJ Innocent ForEver Foundation, Inc., MJJIFF.org.

Tak prídete a vypočujete si pravdu? Povstanete a budete bojovať? Tak ako nás to učil Michael?

LINK

Ľudia na FB odkaze sa môžete prihlásiť, ale poprosím záväzne... bolo by skvelé, ak by sa stretlo aspoň 50 ľudí..., inak si spravíme riadnu hanbu... tak do toho... a hlavne tí, čo ste z Bratislavy... máte to pod nosom.

Diskusia a podrobnosti na téme vo fóre: LINK

William Wegener je zástupca fanúšikov. Verejne obraňuje Michaela. Spolu s ním sa 14. 08. 2012 fanúšikovia na súde v L.A. pokúsili podať žalobu na Toma Sneddona, Rona Zonena, Gordona Auchinclossa a Mag Nicola ohľadne ich falšovania dôkazov a sprisahania v prípade "The People of the State of California v. Michael Joseph Jackson".

William Wegener bol jedným z objektívnych TV moderátorov a reportérov, ktorí predpovedali 100% nevinu pre Michaela v roku 2005. Wegener predložil úradu šerifa vyhlásenie proti Sneddonovi a spol.

V utorok 14. augusta 2012 sa konalo stretnutie, kde svoju žalobu predložili. Šerif a jeho zástupcovia boli prekvapení a nereagovali na toto vyhlásenie Williama Wegenera tak, ako im podľa zákona pripadá, pretože jednanie v tejto veci vraj nebolo dohodnuté a naplánované v programe dňa.

Bola ponúknutá možnosť zaslať Wegenerove vyhlásenie na radu kraja, alebo len vymenovať osobitného prokurátora, akonáhle bude táto položka vložená do agendy v septembri, októbri alebo novembri. Šerif Bill Brown a 5 ďalších zástupcov, ktorí tam boli prítomní dohliadali na to, aby boli dodržané všetky predpisy.

Williamovi Wegenerovi sa teda nepodarilo podať žalobu, ale úrad šerifa teraz už má oficiálne vyhlásenie o zločinoch Sneddona a jeho tímu a má povinnosť v danom prípade konať.

Vložila: Zuzcoj