Fanúšikovia sa pokúsili podať žalobu na T. Snedona a spol.

Včera sa fanúšikovia na súde v L.A. pokúsili podať žalobu na Toma Sneddona, Rona Zonena, Gordona Auchinclossa a Mag Nicola ohľadne ich falšovania dôkazov a sprisahania v prípade "The People of the State of California v. Michael Joseph Jackson".

O podanie žaloby sa pokúsili na čele s Williamom Wegenerom - ten bol jedným z objektívnych TV moderátorov a reportérov, ktorí predpovedali 100% nevinu pre Michaela v roku 2005. Wegener predložil úradu šerifa vyhlásenie proti Sneddonovi a spol.

V utorok 14. augusta 2012 sa konalo stretnutie, kde svoju žalobu predložili. Šerif a jeho zástupcovia boli prekvapení a nereagovali na toto vyhlásenie Williama Wegenera tak, ako im podľa zákona pripadá, pretože jednanie v tejto veci vraj nebolo dohodnuté a naplánované v programe dňa.

Bola ponúknutá možnosť zaslať Wegenerove vyhlásenie na radu kraja, alebo len vymenovať osobitného prokurátora, akonáhle bude táto položka vložená do agendy v septembri, októbri alebo novembri. Šerif Bill Brown a 5 ďalších zástupcov, ktorí tam boli prítomní dohliadali na to, aby boli dodržané všetky predpisy.

Williamovi Wegenerovi sa teda nepodarilo podať žalobu, ale úrad šerifa teraz už má oficiálne vyhlásenie o zločinoch Sneddona a jeho tímu a má povinnosť v danom prípade konať.

Tu je video zo súdnej siene:

Diskusia a nové info v téme na fóre: LINK

Vložila: Zuzcoj