Zoznam piesní na BAD 25

Epic/Legacy Recordings v spolupráci s Estate of Michael Jackson dnes zverejnili zoznam piesni, ktoré sa budú nachádzať na BAD 25 albume, ktorý bude vydaný 18. septembra tohto roku. Deluxe verzia bude obsahovať tri CD, dva booklety a prvé oficiálne vydané DVD so záznamom koncertu z BAD turné (zo 16. júla 1988 - Wembley Stadium London) z koncertu, kde bolo 72 000 ľudí, princ Charles a Princezná Diana. Je to jeden z jeho koncertov, ktorým naplnil štadión 7 krát za sebou a tak sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov.

Na albume bude aj 6 predtým nezverejnených demo nahrávok Michaela, ktoré nahral v jeho vlastnom štúdiu v Hayvenhurst v Encine. Album bude obsahovať aj tri bonusové piesne zo špeciálnej edície BAD z roku 2001 a francúzsku verziu piesne "I Just Can’t Stop Loving You" a niekoľko remixov.

Niektoré z nahrávok budú kompletné, také ako ich dokončil Michael, niektoré budú menej kompletné a budú tak ukazovať tvorivého ducha Michaela. Nájdeme tam demo "Al Capone" čo je vlastne pieseň z ktorej neskôr vznikla "Smooth Criminal", ďalej viac dorobené demo "Don’t Be Messin’ Around" a pieseň "Song Groove". DVD koncertu bude obsahovať aj Michaelove vystúpenie s piesňou

"The Way You Make Me Feel" z koncertu z 15. júla. Tiež sa tu objavia záznamy z koncertu v Yokohame zo septembra 1988 a to "I Just Can’t Stop Loving You" a "Bad".

Image and video hosting by TinyPic

Kompletný tracklist v téme na fóre: LINK

Vložila: Zuzcoj