Telefonát s Katherine...podrobnosti

Katherine telefonovala s Paris, Princom a Blanketom. Právnik Katherine Perry Sanders odletel v utorok do Tusconu navštíviť ju do kúpeľov, v ktorých údajne mala byť počas jej "zmiznutia". Údajne tam nemala mať prístup k telefónu a internetu.

Perry išiel do kúpeľov, kde Katherine bývala a nemohol hovoriť s Katherine osobne. Avšak bolo mu umožnené hovoriť s Jermainom a Janet, ktorí tam tiež boli. Právnik vysvetlil, že nedostatok komunikácie viedol k obavám a nedorozumeniam. Perry vyzval Janet a Jermaina, aby ich matka prišla okamžite domov, lebo ráno sa ma dostaviť na rokovanie do súdnej siene v Los Angeles, kde sa budú riešiť problémy ohľadne závetu a opatrovníctva..

Rozhovor Katherine a detí bol extrémne emocionálny a Paris bola veľmi šťastná, že počula babičku. Bolo to veľmi emotívne a Katherine ich uistila, že všetko bude v poriadku. Katherine sa chcela vrátiť domov ihneď v noci, ale žiadne lety neboli voľné. Je vraj veľmi rozrušená z toho, že ju jej deti držali v nevedomosti o situácii celú tu dobu.

Vložila: Zuzcoj