Kto platí za Jermaina? + Katherine je na ceste domov

Aktualita - Katherine Jackson je na ceste domov z Arizony.

Viac v téme vo fóre - LINK

------------

Podľa správ bloggera Rogera Friedmana, Katherine Jackson zaplatila z peňazí od MJ Estate Jermainové nedoplatky na výživnom vo výške 91 tisíc dolárov.

MJ Estate jej dali 80 tisíc na žiadosť Katherine v čase, keď bol minulý rok Jermaine v Afrike a nemohol sa vrátiť do USA bez toho, aby mal zaplatené dlhy.

Nie je to však prvýkrát, čo Katherine zaplatila dlhy synov.

Zaujímavosťou je, že Jermaine a Randy mali tú isté ženu a majú s ňou po dve deti, na ktoré neplatia z času na čas výživné.

Randy Jackson ale najnovšie označil správcov majetku Michaela za kriminálnikov, a tým nepriamo potvrdil akési rodinné sprisahanie proti MJ estate v súvislosti s neformálnym "únosom" matky Katherine Jackson a plánom uniesť aj deti Michaela (subjektívna a rečnícka poznánmka: žeby po ich presune do iného štátu chceli vydierať MJ Estate, a mať ich ako rukojemníkov?).

Tvrdí, že správcovia sfalšovali dokumenty závetu, a vraj to vie dokázať.

Ako sme informovali, aj keby dokázal, že závet Michael v daný deň uvedeného pod podpisom priamo nepodpísal, a bol v inom meste, takéto zmluvy sú často platné "spätne", kde do určitej časovej hranice nerozhoduje samotné miesto a čas, ale priamy a autentický podpis so svedkami na vopred vyhotovenú zmluvu, čo je štandard, ak niekto má svojich právnikov napr. na druhej strane štátov, tí ju pripravia a osoba ju podpíše, ak sa k nej dostane, so svedkami, notárom.

K dráme sa pridali aj Marlon, Tito a Jackie, ktorí sa tiež nevedia skontaktovať s Katherine Jackson.

Bolo im rovnako povedané, že matka je v poriadku, ale nehovorili s ňou, a nemajú s ňou kontakt.

Tito Jackson však verejne prehlásil, že nechce mať nič spoločné s útokmi proti MJ Estate, a ODVOLÁVA svoj podpis na liste proti správcom MJ Estate, ktorý minulý týždeň zverejnili niektorí členovia rodiny.

Samozrejme, stále sa množia všemožné správy, často bulvárneho charakteru, preto je ťažké selektovať, kto čo hovorí, a či je to hodnoverné, napr. o údajnej bitke a vulgarizmoch zo strany Paris a Janet, ktoré sama Paris poprela.