Katherine - šťastná a hrajúca karty...

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Táto fotka ako jediná dokazuje, že Katherine Jackson je "v poriadku", ale otázniky vyplývajú z toho, prečo sa robia také tajnosti a dráma okolo jej pobytu.

Jermaine síce na twitteri napísal akési zdôvodnenie, ale odporuje to známym skutočnostiam - jednoducho Paris a bratia nevie, kde je ich stará mama, ktorá sa o nich má úradne starať, a to je celý týždeň preč, bez vysvetlenia a odpovedí kde!

Pričom, ak chcela mať akože pokoj od stresu na predpis lekára, prečo potom hraje karty s deťmi, prečo neodpočíva?

A to ešte chcela ísť na koncert svojich synov?

Paris Jackson mala podľa správ navštíviť koncert bratov Jacksonovcov v nádeji, že sa stretne s Katherine, avšak tá tam nebola, napriek informácii, že tam bude.

Stále platí, že Katherine Jackson je vo Phoenixe so svoju najstaršou dcérou Rebbie, a jej dcérou Stacy a jej rodinou (viď fotka - mimochodom, evidentne im nechutí Pepsi s Michaelovým portrétom...), aj keď oficiálne bývajú v LA .

Podľa zdrojov, v prípade, že by Katherine umrela, napriek závetu a žiadosti Michaela, že by sa o deti mala postarať Diana Ross, s určitosťou sa dá povedať, že starostlivosť nad deťmi a majetkom Michaela preberie práve Rebbie Jackson, oddaná jehovistka, a možno Katherine je tlačená k podpísaniu nejakých dokumentov na prevod práv o starostlivosť nad deťmi a majetkom.

Špekuluje sa o možno vyšetrovania a okolnostiach, prečo vznikla táto dráma, kto za tým stojí a čo je jej cieľom, a údajne by to mala prešetriť FBI, podľa právničky Katherine Jackson, ktorá podľa vyjadrení nemá kontakt s Katherine.

Naopak, podľa zdrojov z rodiny, niektorí členovia obviňujú Paris z vyvolania chaosu, a dokonca o nej tvrdia, že klame celému svetu o Katherine.

... lebo údajne, Katherine povedala rodine/deťom, že opúšťa štát, a dokonca Prince jej pomáhal nakladať batožinu...

Takže kto tu klame?