S kým je Katherine?

Podľa aktuálnych správ je Katherine Jackson s Jermainom a Randym, ktorí zariadili stretnutie s dr. Allanom Metzgerom v Arizone, ktorý vypovedal v procese s Murrayom.

Ako dôvody uviedli, že chceli, aby ju vyšetril Allan Metzger, napriek tomu, že Katherine Jackson má svojho osobného doktora.

Katherine mala podľa zdrojov odísť minulú nedeľu, a list proti MJ Estate sa objavil v utorok...

Dr. Metzger vypovedal v procese s Murrayom, že Michael mal od neho žiadať kokteil na spanie - údajne chcel Michael vnútrožilové látky..., v čase, keď sa pripravoval na koncerty.

Prečo odviezli Katherine Jackson obaja synovia na vyšetrenie do iného štátu a neumožnili aby komunikovala s deťmi je momoriadne podozrivé, vrátane načasovania... listu a zmiznutia...

Zdá sa, že Jermaine a Randy stoja za týmto plánom obmedziť vplyv Katherine na aktuálne dianie a neumožniť jej reagovať na danú situáciu, o ktorej možno ani nevie.

Napriek tomu sú tu ale deti Michaela, z ktorých Paris už aktívne zisťuje dôvody "zmiznutia" Katherine...

Dokonca celebritný bloger Roger Friedman napísal Paris na Twitter, aby kontaktovala právnika Adama Streisanda.

Ak to už Friedman berie vážne, to niečo znamená...

Oficiálne sa k tomu polícia vyjadrila iba v zmysle, že šetrením sa zistilo, že Katherine Jackson je v opatere príbuzných, a má sa dobre.

Aktuálne vydala právnička Katherine vyhlásenie, v ktorom potvrdila, že deti videli naposledy Katherine Jackson 15.7., pričom bola vo výbornom fyzickom aj mentálnom stave.

Potvrdila, že informácie, ktoré boli počas týždňa o jej zmiznutí, bude prešetrovať úrad vyšetrovateľa.