Michaelova mama Katherine sa "stratila"

Podľa CNN, detí Michaela a právničky Sandry Ribera je Katherine nezvestná. Deti ju už týždeň nevideli a nevedia sa k nej dostať. Naposledy ju videli 15. júla, keď odišla do Albuquerque v New Mexico na koncert bratov Michaela. Odcestovala v spoločnosti dcéry Rebbie Jackson.

Ribera predpokladala, že je s Rebbie, ale keď chcela Paris s babičkou opakovane niekoľkokrát počas týždňa hovoriť cez telefón, zavolala Rebbie a Janet, ale zakaždým jej bolo povedané, že s ňou nemôže hovoriť. Paris niekoľkokrát prejavila svoje obavy aj na Twitteri. Ribera sa obáva, že Katherine nie je v poriadku. Počas troch rokov starostlivosti o deti sa Katherine od nich takto neodlúčila. Ribera podľa doterajších informácii požiadala o pomoc miestneho šerifa.

Podľa správ od Jermaina na Twitteri je matka v poriadku, ale "vraj podľa doporučení lekárov" musí odpočívať.

Image and video hosting by TinyPic

Diskusia na fóre: LINK

Správy s obavami a prosbami od Paris na Twitteri:

Image and video hosting by TinyPic

Stručný preklad: "Paris žiada o pomoc, nechala číslo na ochranku, ak by niekto mal informácie o babičke. Ďalej píše, že vraj o babičku sa stará ten lekár, ktorý na súde svedčil v prspech Dr. Murraya (odsúdeného za Michaelovu smrť) kde vypovedal, že jej otecko bol na liekoch závislý, čo je lož."(...lekár, ktorý sa o Katherine "údajne stará" je Dr. Metzger)

Vložila: Zuzcoj