Tlačové vyhlásenie MJ Estate

MJ Estate vydali tlačové vyhlásenie, v ktorom oficiálne potvrdili, že bude vydaný nový album, reedícia albumu BAD pri príležitosti jeho 25-tého výročia vydania, ktoré bude obsahovať 3CD v rámci deluxe verzie, ktoré budú obsahovať nielen demo nahrávky, ale aj doteraz nevydané skladby, plus po prvý krát, oficiálne vydaný záznam koncertu vo Wembley zo 16. Júla, 1988 na DVD!!!

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Video nahrávka bude obsahovať okrem koncertu aj špeciálne záznamy, ktoré boli nahrávané na samostatnú kameru pre Michaela osobne, a doteraz ide o jedinú známu kópiu, samozrejme, digitálne upravenú!

Na CD nosičoch budú nahrávky, ktoré Michael nahral vo svojom súkromnom štúdiu v rodinnom dome Hayvenhurst, pôjde o pôvodné nahrávky skladieb z albumu BAD ako aj výber skladieb, ktoré sa nedostali na album.

Tretie CD bude obsahovať remixi skladieb albumu BAD.

Exkluzívny 3 CD/1 DVD box set bude obsahovať aj audio záznam koncertu vo Wembley!

Samozrejmosťou bude dvojdielny booklet s množstvom nezverejnených fotiek z nahrávania albumu BAD, koncertu, pôvodný obal albumu a dvojstranový plagát.

5.6.2012 bude vydaný promo singel "I Just Can't Stop Loving You", ktorý bude obsahovať aj demo skladbu "Don't Be Messin' 'Round."

Singel sa bude predávať v USA exkluzívne iba v sieti Wal-Mart ako CD nosič, nie digitálne.

26.6. bude vydaná vinylová platňa, replika pôvodného singla aj so skladbou "Baby Be Mine".

V rámci kampane bude celosvetovo v 20tich krajinách spustená kampaň “Live for Now” v spolupráci s PEPSI na plechovkách s témou BAD25.

Pôvodný album BAD bol vydaný 31.8.1987, 5 z jeho singlov sa dostalo na vrchol americkej hitparády a 10 top10 singlov.

Doteraz sa z albumu (už oficiálne potvrdené) predalo viac ako 45 miliónov kusov!!!

Album BAD vyhral dve ceny Grammy.

Pôvodné tlačové vyhlásenie v téme BAD25 - LINK

LINK

LINK

#WhosBAD

Source: MJ Estate