Poďakovanie MJ Estate

The Estate Of Michael Jackson:

We want to thank fans for all their positive feedback on this morning’s announcement about the Pepsi deal. Michael did three successive deals with Pepsi, on the Victory Tour, the Bad Tour and the Dangerous Tour, so this extends a long and very successful relationship with the brand. Michael would have loved that we are making the record books with his image on a billion cans around the world. And the campaign will be a great kickoff to the celebration of the 25th Anniversary of BAD.

-----------

Chceme sa poďakovať fanúšikom za ich pozitívnu odozvu k oznámeniu spolupráce s Pepsi.

Michael uskutočnil 3 úspešné spolupráce s Pepsi na turné Victory, Bad a Dangerous, takže táto spolupráca rozširuje dlhé a veľmi úspešné partnerstvo s touto značkou.

Michael by bol nadšený, že aj týmto vytvárame rekordy, keď jeho podobyzeň bude na jednej miliarde plechoviek.

Kampaň bude skvelým začiatkom oslavy 25-tého výročia vydania albumu BAD

+

Súčasťou kampane nebudú len reklamné spoty a billboardy, ale aj možnosť pre fanúšikov vyhrať bundy podobné ako mal Michael v klipe BAD, lístky na turné Immortal, a podľa jednotlivých krajín bude možnosť vyhrávať tieto ceny zasielaním vlastných fotiek s témou BAD25.

Priamo na plechovkách bude špeciálny kód, s ktorým si cez mobil budú fanúšikovia môcť prehrať špeciálne remixi skladieb albumu BAD.

Akcia bude trvať od 15.5. do 14.6 najmä na ázijských trhoch, kde v Číne začína kampaň už 5.5.2012, a celkovo bude trvať do konca tohto roka.