V lednu budou ke koupi parfémy

Aktualizácia k predošlým správam o pripravovnom parfume od Joea Jacksona:

UPOZORNENIE: tieto parfumy nie sú oficiálnymi produktmi, a do dnešného dňa nedostali povolenie od MJ Estate.

Stránka a parfumér Julian Rouas, ktorý ponúka predpredaj spolupracuje s Joeom Jacksonom, ktorý si s Julianom podelia zisk 50/50, ako aj spoluprácu na medzinárodnom obchode s touto značkou, a podľa informácií, bude údajný 10% zisk udelený pre nadáciu Heal The World, ALE MJ Estate doteraz prejednáva žalovu voči jej správkyni, ktorá neoprávnene používa tento názov a obchoduje s Michaelových menom ako obchodnou značkou.

Otec Michaela Jacksona ve čtvrtek oznámil, že parfémy, které se vyrábějí na památku jeho syna, se začnou prodávat 21. ledna/januára v Las Vegas. Původně měly být na trhu loni na jaře, ale prodej se zpozdil kvůli právnímu sporu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Otec Joe Jackson poprvé parfémy Jackson's Tribute a Jackson's Legend představil v květnu na filmovém festivalu v Cannes. Zahájení prodeje ale zpozdila žaloba, již podala společnost, která vlastní práva na prodej výrobků nesoucích zpěvákovo jméno. Usilovala o zakázání prodeje a požadovala odškodnění.

Obrázek

Obrázek

Joe Jackson se k výrobě parfémů spojil s Francouzem Julianem Rouasem, který ve čtvrtek řekl, že parfémy neponesou jméno Michael. "Nepoužijeme jméno Michael, nepoužijeme jeho portrét," řekl agentuře Reuters.

Obrázek

Rodina prý si přeje parfém prodávat nikoli v zavedených obchodech, ale raději nenápadněji, v amerických nákupních střediscích. Tím prvním bude lasvegaské nákupní centrum, v němž bude zřízen prodejní stánek.

Obrázek

V Cannes byly parfémy popsány jako výrobek inspirovaný Michaelovým příběhem. Podle čtvrtečního oznámení půjde o "vzdání úcty největší hvězdě, která poctila svět". Cena lahvičky bude 59 dolarů (1191 korun).

Obrázek

Autor: ČTK