Will.I.Am spomína na spoluprácu s Michaelom

Will poskytol rozhovor pre Access Hollywood, v ktorom okrem iného, spomínal aj na spoluprácu s Michaleom na skladbách v rokoch 2006-07.

Keď predtým tvrdil, že neplánuje vydať skladby, ktoré s Michaelom nedokončili, dokonca použil výraz, že nikdy, teraz zmenil nároz, a pokiaľ by mu zavolala Katherine Jackson, a požiadala ho o súhlas, potom by po premyslení išiel do vydania skladieb.

Producenti od neho chceli, aby vydal ti skladby, ale on jednoznačne odmietol.

Spomínal na Michaelovu štedrosť, ale nechcel byť jedným z tých, ktorý by zneužívali Michaela v minulosti, napr. Michael mu svojho času volal, keď sa ho pýtal na detaily, ako chce cestovať, kde byť ubytovaný..., pred ich spoluprácou v EU.

Na to Michaelovi odpovedal, že nechce, aby si Michael robil starosti s jeho letom a ubytovaním, že ho nechce využívať, a že bude preňho česť, ak príde sám, za svoje peniaze, a potom, ak nahrajú skladby, a budú sa predávať, tie mu poto zarobia peniaze.

Poukázal na to, ako Michaela každý využíval, a účtoval si od neho za všetko obrovské peniaze.

Tiež spomenul ako mu Michael zvykol volať napr. počas sviatkov, alebo na deň otcov..., čo považuje Will za najzaujímavejšie na Michaelovi, ako obyčajný pri svojej veľkosti bol.