Pocta Michaelovi

MJ Estate dnes oznámili, že Michaelove tri deti odhalia 26.1.2012 pamätné dosky odtlačkov topánok a rukavice Michaela v čínskom divadle v Hollywoode, Los Angeles, kde sú podobné odtlačky iných legiend hollywoodu aj pri príležitosti debutu šou IMMORTAL v LA.

Obrázek

Súčasťou udalosti bude aj priamy prenos z vystúpenia tanečníkov zo šou Immortal, prostredníctvom Twitteru na @michaeljackson , alebo oficiálnej stránky - LINK

PS: podľa tlačového vyhlásenia MJ Estate - LINK , uvádzam jeho prepis v angličtine, kde sa uvádza, že Michael okrem iného, dodnes predal takmer 1 miliardu nahrávok, čo je prvý krát, kedy sa toto číslo objavilo v súvislosti s predajnosťou!:

Michael Jackson is one of the most beloved entertainers and profoundly influential artists of all-time.

To date Jackson has sold an estimated 1 billion records worldwide, released 13 No.1 singles and became one of a handful of artists to be inducted twice into the Rock and Roll Hall of Fame.

The Guinness Book of World Records recognized Jackson as the Most Successful Entertainer of All Time and "Thriller" as the Biggest Selling Album of All Time.

Jackson won 17 Grammy Awards including 8 in one year, a record in itself, and received 26 American Music Awards, including the Artist of the Century Award.

Obrázek