V decembri NEBUDÚ dražiť posteľ, v ktorej zomrel Michael

Update

Darren Julien (prezident/CEO v Julien's aukce) potvrdil redakci MJJMAGAZINE následující: Z respektu k Michaelovi vyjmeme postel, na níž zemřel Michael, z aukce. My nechceme ztratit důvěru fanoušku a tímto se omlouváme a uděláme veřejné prohlášení. Máte mé slovo, že nesmí být prodána. Je jedno, kolik to stojí. Znovu vám děkujeme za důvěru Je to správná věc.

Helčus

Posteľ, v ktorej 25. júna 2009 naposledy vydýchol Michael, pôjde do dražby.

Kráľovská posteľ z domu v Holmby Hills v Los Angeles bude jedným z predmetov dražby aukčnej siene Julien's Auctions naplánovanej na 17. decembra.

Záujemcovia si budú môcť kúpiť aj zrkadlo z Michaelovej súkromnej kúpeľne, do ktorej nemal prístup nikto okrem neho. Jeho súčasťou je aj odkaz, ktorý Michael napísal pred svojim plánovaným, no nikdy neuskutočneným turné This Is It. Spoločnosť Julien's Auctions ponúkne i tabuľu s odkazom pre otca od jedného z detí Michaela či nábytok a sošky z jeho domu.

V promo materiáloch k dražbe sa však paradoxne neuvádza Michaelovo meno. Veci sú označené ako "tie z 100 North Carolwood Drive".

Predmety pred dražbou vystavia pre verejnosť, ktorá sa na ne bude môcť pozrieť od 12. do 17. decembra.

V súčasnosti je na predaj aj Michaelom dom v Holmby Hills, avšak ten nebude súčasťou decembrovej dražby.

Za nehnuteľnosť v Los Angeles záujemca podľa odhadov zaplatí minimálne 18 miliónov amerických dolárov (v prepočte približne 13,2 milióna eur).

Viac podrobností na oficiálnej stránke:

LINK

Obrázek