ŠOKUJÚCE - Gavin a jeho brat na svadbe prokurátora procesu

Gavin ARVIZO (chlapec, ktorý obvinil Michaela v roku 2003 zo sexuálneho zneužitia, a ktorý bol nakoniec v roku 2005 dokázateľné odhalený spolu s jeho matkou a bratom z podvodu a iného falošného obvinenia zo sexuálneho obťažovania) a jeho brat David "Star" Arvizo, sa zúčastnili svadby jedného z prokurátorov - Rona Zonena, ktorý od roku 1993, spolu s Thomason Sneddonom prenasledovali Michaela Jacksona s údajnými obvineniami zo zneužívania detí.

Obaja bratia tak otvorene potvrdili, prepojenosť a teraz už priateľstvo, neskrývane, priamo s vyšetrovateľmi a prokurátormi, ktorí chceli dostať Michaela Jacksona za mreže s obvineniami proti nemu, celkovo 3x.

Ron Zonen, dnes už manžel, si vzal za ženu Louise Palanker, ktorá, logicky, tiež vypovedala proti Michaelovi, ako ich svedok, ako rodinná známa.

Obrázek

Na diskusii je téma s ukážkami fotiek všetkých "priateľov" - LINK

Tu je dokonalá ukážka, ako fungovala stratégia, ako umelo vytvoriť obvinenia, kto, s kým a aké mal prepojenie, a práve toto odhalenie ukazuje dokonalé sprisahanie, hádam niekto chce stále veriť, že údajná obeť Gavin Arvizo bol náhodná osoba, ktorá potom obvinila Michaela Jacksona, a následne obvinenia viedol okrem Sneddona, aj Zonen (od roku 1993-2005), vypovedala Louise Palanker ako svedkyňa žalobcov, a ... potom tie isté osoby sa stretnú na jednej svadbe ako priatelia...???

Tomuto chce niekto veriť ako náhode???