17. den soudu

Cherilyn Lee přerušila výpovědi z citových pohnutek...Soudce udělil z toho důvodu přestávku

Randy Phillips vypovedá!:

Image and video hosting by TinyPic

PRESTÁVKA

* Randy popisuje udalosti, ako sa dozvedel o hospitalizácii Michaela, keď sa vydal do jeho domu, ale nakoniec len videl, ako autá odchádzajú z domu, a vybral sa za nimi, a dostal sa do nemocnice, kde boli už členovia Michaelovho tímu, popisuje, kto kde bol a čo sa dialo.

* Michael na stretnutí tvrdil, že je v poriadku, že cvičí známe choreografie, a nepotrebuje sa na ne sústreďovať, a že Kenny je ten, kto ma riadiť celú šou...

* Randy na jednom pracovnom stretnutí videl, že Michael nebol Ok, a Michael tvrdil, že bol práve u dr. Kleina, a Randy nenamietal, lebo Murray si bol vedomý toho, že Michael navštevuje aj Kleina.

* Nikto Randymu nespomenul nič o závislosti, Murray mu spomenul, že dr. Klein tiež ošetruje Michaela.

* Mail dostal aj Frank Dileo, a ten volal Randymu, aby sa stretli s Michaelom a Murrayom a Ortegom.

* Kenny Ortega mu poslal mail, v ktorom vyjadril obavy, že michael nie je v poriadku, že ho poslal domov, aby si oddýchol, lebo nebol sústredený, ale obhajoba tvrdí, že prečo potom neboli skúšky zrušené, ak by išlo o niečo mimoriadne závažné, ale Randy nechce špekulovať, lebo ostatní mohli skúšať aj samostatne.

* Keď mu Kenny Ortega povedal nejaké podozrenia, Randy hovoril s Murrayom a niekoľkými ľuďmi ako napr. jeho asistent Michael Amir, ktorý vybavoval stretnutia s Michaelom, ten tvrdil, keď sa Randy chcel s Michaelom stretnúť, že Michael oddychuje. Obavy boli o Michael v zmysel neprípravy.

* Podľa Randyho, Kenny Ortega mal vyjadriť isté pochybnosti, že sa Michael necítil dobre..., a že sa Michael nezúčastnil na niekoľkých skúškach, a podľa Kennyho to nebolo dobré, lebo sa Michael nesústreďoval na skúšky tak, ako by bolo dobré. Kenny a Frank Dileo mali byť takmer každý deň na skúškach.

* v čase, keď sa stretol s Michaelom, v tom čase prebiehali skúšky.

* Michael údajne mal celkom blízky vzťah k doktorovi, dôveroval mu, a počas rozhovorov medzi sebou nič nenasvedčovalo nejaké problémy.

* Randy sa Michaela pýtal na jeho zdravotný stav, on mu odpovedal, že sa ma skvelo, a Randy nič zvláštne nevidel na Michaelovi.

* o Michaelovom zdravotnom stave sa prakticky s nikým nerozprával, ale údjne mal Michael problémy s príjmom jedla.

* Údajne mali preberať aj Michaelov stav, kedy Michael, Frank, Randy a ďalšia osoba boli na stretnutí.

* Randy a Murray sa stretli v Michaelovom dome, začiatkom Júna, niekedy poobede, stretnutie bolo dohodnuté aj cez Franka Dilea.

* Randy ho uistil, že zabezpečí podmienky a zmluvy, a tým doktorom bol dr. Murray, ktorom sa nikdy predtým nehovorili.

* Randy tvrdí, že Michael mal dve podmienky na ubytovanie v Londýne, aby to nebola žiadna hotelová izba, nech by bola akokoľvek nádherná, ale dom, v ktorom by bol presný počet izieb, záhrada, alebo park s potokmi, kde by mohli byť kone..., aby mohol deťom počas pobytu poskytnúť takéto pohodlie a voľnosť.

Druhou podmienkou bolo, aby šou bola natoľko jedinečná, aby bola zapísaná do knihy rekordov, a to malo byť počet vystúpení, ktoré nikto predtým neurobil. Michael si najal osobne Kennyho Ortegu, choreografa Travina Payesa, Michael chcel osobného doktora, ktorý by mu bol dostupný 24/7, ale Randy tvrdil, že americký lekár by bol drahý, a Michael mu tvrdil, že už má osobného lekára a len toho chce.

* po prestávke Randy pokračuje, (ja, Braňo som nestihol pokračovanie, teda len od momentu, kedy som registroval pokračovanie)

* v tom čase nemal Michael žiadnu zmluvu a Lopez ho priamo kontaktoval

* v roku 2007 sa stretol s Michaelom v Las Vegas prostredníctvom Petra Lopeza, Michaelovho právnika, odvolávajúc sa na prácu v polovici 90 rokov

* popisuje ich predošlý obchodný vzťah v 90 rokoch, naposledy od roku 2007, ktorý na niekoľko rokov bol prerušený.

* popisuje svoju prácu s Michaelom, že pracoval na celej zmluve ako agent/odborný porada pre usporiadanie koncertov a všetkých sprievodných projektov

* tvrdí, že Londýn je komerčne úspešnejší ako New York pre umelcov a koncerty

* AEG vlastní okrem Stample Centre a iné budovy pre usporiadanie kultúrnych podujatí

* hovorí aký je cieľ AEG a jeho osobný, tvrdí, že hľadá talenty a usporiada koncerty/svetové turné

* je prezidentom AEG Live a usporiadateľom koncertov pre O2 arény

* predstavuje sa kto je a čo robí!

Chernoff výslechá toxikologa Michaela Hansona.

298918_241338715922758_130740956982535_696958_1421451096_n

Hanson simuluje graf lorazepanu a jeho účinku v těle po požití 2mg ve 2 hodiny ráno, 2 mg v 5 hodin. Eliminační poločas lorazepamu je 2,9 hodiny - to je čas potřebný pro pro dosažení hladiny 0,8mg v krvi....opět 15 minutová přestávka.

po neustálých přestávkách, kdy se vcelku hovořilo pouze o obsahu Lorazepamu v žaludku /Výsledky: 634ng/m/, soudce Pastor ukončil dnešní výslech.. pokračování zítra.

doplnila Helčus