Siedmy deň súdu

Dnes by na súde mal prebehnúť aj rozhovor s Dr. Murrayom (zatiaľ je to otázne).

Pokračuje výpoveď Elissy Fleak - Elissa pracuje pre krajského koronera ako vyšetrovateľka. Krížový výsluch vedie E. Chernoff. v podstate sa pýta podobné veci, ako už boli povedané.

Snímka

- ukazujú fotky, infúzie v MJ dome, CD prehrávač v posteli,MJ bundu v kúpelni.

- prezerajú nejaké zdravotné záznamy, ale tie sú irelevantné, lebo sú staršie a nie z r. 2009. Ide o záznamy na mená Omar Arnold (MJJ??)a Michael Jackson. Veľa je podpísaných Murrayom. Murray bol požiadaný odovzdať vyšetrovateľom všetky zdrav. záznamy, ale neodovzdal tie z 2009.

- jej úlohou bolo zozbierať všetko, čo sa dalo, aby sa objasnila príčina smrti

- hovorí o tom, ako sa hľadala taška s liekmi, našli ju v skrini

- Chernoff sa silou mocou snaží využiť, že si ona nepamätá všetky fotky z domu-ukazujú fotky taška, ako ju polícia otvára, ona si nepamätá, či tie fotky robila sama, Chernoff jej to "vyčíta" ona sa bráni...povedala, že možno v tej chvíli robila niečo iné, zápisnicu a pod.

- ukazujú dve rôzne fotky vecí z tašky, sú odlišné, chýba tam jedna fľaška, ona na to odpovedá, že často sa po odfotení s vecmi - dôkazmi hýbe, aby sa mohli odfotografovať ostatné skryté veci

- je zjavné, že sa obhajoba snaží zdiskreditovať dôkazy...aby to pasovalo na ich zámer zvaliť vinu na samotného MJ

- Chernoff ju napáda, vraj prečo zničila nejaké zápisky(dôkazy??), hovorí jej, že spravila v nich chyby...nazval ju zlou vyšetrovateľkou - ona sa obhájila, že svoje zápisy zničila až keď boli už zaznamenané

- Chernoff dookola rieši problém vraj s nejakými zlomenými inj. striekačkami, ktoré mali byť na mieste

- práve Chernoff zasa poukazuje, že bolo "manipulované" s infúziou na fotkách z miesta

Prvá foto

Snímka

Druhá foto

Snímka2

- veľa fotiek bolo robené počas 25. - 29.júna, teda dlhá doba, rôzny ľudia...a Chernoff tam stále vŕta a hľadá "nezrovnalosti"

- spomínajú Dr. Klaina, DR. Adamsa a ďalších, ktorí mali niečo spoločné s MJ

- v evidencii fotiek chýba vraj aj to, čo sa stalo s fľašou z džúsu pri MJ stolíku

Snímka

- výsluch prebral Walgren

- ukazujú ďalšie fotky...Propofol

Snímka

Snímka

- výsluch vyšetrovateľky skončil

--------------------------------------------

Ďalší vypovedajúci Dan Anderson

- je to odborník na toxikológiu z oblasti kriminológie

Snímka

- popisuje náplň svojej práce

- vysvetľuje, ako sa pracuje pri zisťovaní toxikologického pozadia - čiže čo osoby, užili, brali...aké drogy/lieky...opisuje postupy zisťovania a pod.

- teraz už pristupujú k súvislosti s prípadom MJ, Dan Anderson skúmal/testoval niektoré z látok/liečiv, čo sa našli v dome

- ako prvé testoval vzorky "benzos anti depressant anti histamine"...ukazujú nejaké dokumenty, kde sú zaznačené zistenia

Snímka

Čo sa zistilo rozbormi vzoriek:

Michael nemal v sebe žiadny alkohol, žiadny Demerol,žiadny kokaín a ani marihuánu.

Našli rôzne množstva Vália, Lorezepamu, Midozolamu a Propofolu. Testovali vzorky krvy z ciev, srdca a krv odobranú v nemocnici. Spravili dva testy na Lidokain a Propofol - oba boli zistené v pečeni. Obsah žalúdka preukázal prítomnosť Propofolu a Lidokainu, vo vzorkách moču našli Lidokaín, Midazolam, Efedrín a Propofol. Tekutina z oka preukázala prítomnosť Propofolu.

Zuzcoj