Siedmy deň súdu * ukončený

Vypovedala Sally Hirschberg, lekárska a farmaceutická distribútorka, ktorá úzko spolupracovala s Conradom Murrayom.

Image and video hosting by TinyPic

* Hirschberg povedala, že Murrayova kancelária v Las Vegas sa jej spýtala, či prepraví infúzie na adresu Kalifornia. Ona namiesto toho poslala dodávky do jednej z kliník.

* 26. júna, deň po smrti MJ, Hirschberg zavolali z Murrayovej kancelárie aby ju požiadali o zrušenie príkazu na zásoby liekov, ktoré boli zrejme určené pre MJ.

prokurátorovi povedala že to bolo podľa nej nezvyčajné pre kardiologickú kliniku predpisovať Lidokaín a 4 vaky.

--------------------------------------------

Ďalší svedok, ktorý vypovedal je Steven Marx - Počítačový špecialista, momentálne na dôchodku.

Image and video hosting by TinyPic

Marx bol schopný získať niekoľko e-mailov z Murrayovho iPhone, ktoré sa týkali mena "Omar Arnold" - to by malo byť krycie meno MJ, tieto maily údajne slúžia na zabezpečenie liekov na predpis.

Marx skoršie vypovedal, že našiel e-maily, ktoré Murray poslal len niekoľko hodín predtým, než MJ zomrel.

Marx, vzal Murrayov telefón do svojho laboratória, elektronicky preskúmal telefón a jeho časti. Toto zahŕňalo prílohy e-mailov, korešpondencie a telefónne hovory. Dôkazy v telefóne Marxovi slúžili na identifikáciu časovej osi telefonátov, časovú os e-mailov odoslaných a prijatých.

Podrobne si prezerajú maily na projektore

a zasa počúvajú dalšiu nahrávku, keď je Michael pod liekmi...Kolko ich ešte vytiahnu???? :diablo:

Michael v nej hovorí, že jeho úlohou je pomáhať deťom, ako veľmi ich lúbi, ako cíti ich bolesť.. Preto zložil piesne ako Heal the world, childhood, ako nemal detstvo...celý preklad na fóre: LINK

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Vďaka Katke969 za preklad a spracovanie

---------------------------------------------

Celá audio nahrávka zdroj TMZ.com!!!!!!!!!!

***************************************************

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

Překlad audio nahrávky od Katky

Volný preklad:

Elvis to neurobil. Beatles to neurobili. Musíme byť fenomenálni. Keď ľudia odídu z tejto show., keď ľudia odídu z môjej show, chcem, aby povedali, "Nikdy som nevidel nič také v mojom živote. tak tak.. Nikdy som nevidel nič také. Je to úžasné. Je to najväčší zabávač na svete. "zoberiem peniaze, milión detí, a postavím detskú nemocnicu, najväčšiu na svete, nemocnicu Michaela Jacksona pre deti. Bude tam kino, herňa. Deti sú v depresii. Ich myseľ je depresívna. Chcem sa o ne postarať, postarať sa o anjelov. Boh chce, aby som to urobil. Boh chce, aby som to urobil. A ja to urobím, Conrad.

CM: Ja viem, že áno.

MJ: Nemajú dostatok nádeje, žiadna nádej pre ďalšie generácie, které majú zachrániť našu planétu, začnime o tom hovoriť. USA, Európa, Praha, moje deti. Oni chodia bez matky. Sú sklesnuté, opustené - je to psychologická degradácia. Keď sa dostanú ku mne, hovoria prosím, vezmi ma so sebou.

CM: Mmnh-mmnh.

MJ: Chcem to urobiť pre nich.

CM: Mmnh-mmnh.

MJ: Budem to robiť pre nich. To si budú pamätať viac než moje predstavenia. Moje vystúpenia budú na pomoc mojim deťom. Bol to vždy môj sen. Milujem ich. Milujem ich, pretože som nemal detstvo. Nemal som detstvo. Cítim ich bolesti. Cítim ich bolesť. Viem si s tým ale poradiť. "Heal the World," "We Are the World", "Will You Be There", "Lost children." piesňami, ktoré som napísal, pretože to bolí, vieš, bolí. "

(13 sekúnd: ticho)

CM: Si v poriadku?

MJ: Ja som spal.

*********************************************************

Po přestávce vypovídá Elissa Fleak - krájský koroner pro extrémní podmínky, vyšetřuje na místě činu. Dokončovala pitevní zprávu

*Elissa Fleak dorazil na místo na UCLA v 5.20PM 25. června odebírat vzorky na Michaelovi

*odebrala 4 lahvičky s krví na provádění testu

* pak odjela do domu Michaela provádět ohledání

*Elissa Fleak našla prázdnou láhev propofolu na zemi vedle postele

Image and video hosting by TinyPic

drugs

- Elissa Fleak po prestávke vypovedala ďalej:

* popisuje jednotlivé fotky z Michaelovej spálne a šatníka, jednotlivé časti, a čo sa našlo v taškách uložených v skriniach - išlo o rôzne ampulky, fľaše a napr. aj nádobu, v ktorej bol Michaelov moč.

* ako dôkazové materiály jej obžaloba predkladá jednotlivé veci z tašiek, ona ich identifikuje s popisom. Ide o obrovské množstvo liekov... a medicínske časti vybavenia.

drugs

drugs