Postupné informácie na fóre

V sekcii o procese môžete nielen čítať, ale aj pridávať informácie o priebežnom dianí na pojednávaniach, ako aj fotky a videá.

Sekcia procesu - LINK

Doteraz vypovedalo niekoľko svedkov, od Kenny Ortegu cez zástupcov spol. AEG Live.

Obrázek

Právnička AEG, Kathy Jorrie, vypovedala, že Murray v zmluve o zastupovaní Michaela ako osobného lekára požadoval zaplatenie 150 tisíc dolárov ako svoj honorár a to aj v čase, keď by sa nekoncertovalo, a bola by plánovaná prestávka(=dve časti turné) vo vystúpeniach.

Požadoval aj zariadenie na sledovanie životných funkcií s odôvodnením, že Michael mal svoj vek, a chcel, aby bolo zabezpečené, že všetko je v poriadku.

Kathy Jorrie tiež povedala, že Murray jej osobne deň pred smrťou Michaela volal a ubezpečil ju, že osobne bol na skúškach a Michael bol v dobrej kondícii.

Obrázek

Vypovedal aj riaditeľ AEG, Paul Gongaware, ktorý tvrdí, že Murraya chcel najať samotný Michael, ale Murray žiadal až 5 mil. dolárov, a to bolo priveľa, preto mu ponúkli 150 tisíc mesačne, podľa inštrukcií Michaela.

Potvrdil, že Michael chcel odohrať min. 31 koncertov. Po 10 oznámených, pridal ďalších 21 v O2 Arena, tým chcel prekonať umelca Princa.