Někteří umělci nepotvrdili účast na koncert v Cardiffu 8.10.

Bohužel, Justin Bieber, Chris Brown a Bruno Mars odmítli nabídku z časového důvodu, protože mají naplánovaný jiný program, ale Christina Aguilera a Kanye West řekli Ano. Cee Lo, má pravděpodobně také vystoupit na koncertě, ale i R & B zpěvák Craig David, který napsal na své stránce Facebooku:. "Je mi ctí oznámit, že vystoupím spolu s některými z největších světových umělců na tomto koncertě......

Helčus forum LINK

Image and video hosting by TinyPic

+

Speváčka Christina Aguilera, spevák Cee Lo Green, skupina ALIEN ANT FARM a rodinná skupina 3T, ale aj veterán Smokey Robinson vystúpia na októbrovom koncerte na počesť Michaela Jacksona, ktorý sa bude konať vo Veľkej Británii.

Účasť týchto umelcov potvrdili organizátori vo štvrtok. Zároveň pridali ďalšie mená účinkujúcich. Okrem niekoľkých súrodencov Michaela sa na pódiu objaví aj speváčka Leona Lewis, hudobník Craig David či kapela JLS.

Promotéri koncertu nazvaného Michael Forever uviedli, že ďalšie mená hviezdnych hostí budú zverejnené neskôr, koncert by sa mal konať 8. októbra v Cardiffe.

"Sme nadšení tým, že takí celosvetovo populárni účinkujúci sa pridali k nášmu zoznamu a vzdajú hold hudobnej legende. Divákom však sľubujeme, že na koncerte uvidia ešte ďalších headlinerov, ktorých mená oznámime neskôr," uviedol Chris Hunt, prezident agentúry Global Live Events, ktorá šou organizuje.

Koncert sa bude vysielať následne v 2D aj 3D verzii v kinách po celom svete.