Zažalovaný Arnold Klein , ale kým...?

Jason Pfeiffer, ktorý pracoval ako asistent Arnolda Kleina, osobného lekára, dermatológa Michaela, ku ktorému Michael chodil pravidelne od polovice 80 rokov, najviditeľnejšie však niekoľko mesiacov pred jeho smrťou priamo v jeho ordinácii, ho obvinil z predávkovania Michaela.

Image and video hosting by TinyPic

Jason obviňuje Kleina z toho, že vyvolal v Michaleovi závislosť na relaxačných a zmierňujúcich látkach/liekoch, ktoré mali Michaela tak nadopovať, že bol dezorientovaný a oslabený.

Pfeiffer tvrdí, že on a Kleinové sestričky sa obávali toho, že Klein Michaela predávkovával, a že samotný Klein im mal tvrdiť, aby sa do toho nestarali.

Klein mal podľa Pfeiffera vydať Michaelovi falošnú diagnózu na kožnú chorobu (nie na Vitiligo), aby Michael podstúpil na jeho žiadosť kozmetické ošetrovanie.

Podľa žaloby mal Klein tiež predpisovať lieky na Pfeifferovo meno pre Michaela, čo bola údajne bežná prax Kleina písať predpisy na cudzie mená.

Pfeiffer obviňuje Kleina aj z toho, že mu spôsobil psychické problémy tým, že mal preňho získavať prostitútov alebo bezdomovcov, ktorých by si platil pre sexuálne služby.

Obrázek

Aj samotný Conrad Murray, ktorý je obvinený z neúmyselného zabitia Michaela ako jeho osobný lekár, obviňuje Kleina z toho, že predávkoval Michaela, keď mu za posledné tri mesiace jeho života pichol 51 injekčných látok.

Klein v minulosti rozhovore pre Larryho Kinga potvrdil, že Michaelovi predpisoval Demerol, ale odmietol, že by Michael bol z tohoto závislý a že by si ho mal pichať injekčne.