Cirque du Soleil: Tlačové vyhlásenie

Dnes sa uskutočnila tlačová konferencia, na ktorej odhalili podrobnosti projektu Cirque du Soleil - Slnečného cirkusu v podaní skladieb Michaela s názvom "Michael Jackson, The Immortal World Tour"

Image and video hosting by TinyPic

Hotelový komplex The Mandalay Bay v Las Vegas plánuje otvoriť múzeum a centrum, ktoré by bolo replikou NEVERLANDu, a Cirque du Soleil bude súčasťou predstavení v tomto komplexe!

President Slnečného cirkusu Daniel Lamarre, left, a John Branca, správca pozostalosti Michaela (MJ Estate) to dnes oznámili na tlačovej konferencii v Las Vegas.

Podľa Brancu, fanúšikovia budú mať možnosť nielen oslavovať Michaelovu hudbu, ale vidieť aj vystavené exponáty, ktoré kedysi patrili Michaelvi a boli súčasťou Neverlandu.

Teda bude to miesto pre stretnutia všetkých ľudí, ktorí si budú chcieť pozrieť exponáty, ktoré by inak nevideli, keďže Neverland nie je dostupný pre verejnosť.

Image and video hosting by TinyPic

Detaily z tlačovky v súvisiacom projekte:

■ Michael Jackson All Access bude atrakcia v spolupráci so spol. Ubisotf (tvorca videohry Experience)

■ Na turné "The Immortal" bude súčasťou the Michael Jackson Fan Fest, teda akýsi kemp a stretnutie fanúšikov v replike Neverlandu.

■ V komplexe bude aj tématická časť haly, salón the Revolution Lounge

Otvorenie tohto komplexu bude v roku 2013!

Už v októbri tohto roku začne svetové turné Slnečného cirkusu v Montreali so šou The Immortal World Tour, ktoré už v decembri bude hosťovať v Mandalay Bay, ako ukážka atrakcie tohto komplexu.

Umeleckým konceptom šou je symbolický dub, ktorý Michael označil ako the Giving Tree (strom plodnosti, teda ktorý dáva inšpirácie) a ktorého reliéf bol aj pred Michaelovou spálňou.

O 90 min. šou plnej akrobacií, s témou Michaelových videí a hudby sme informovali detailne v starších správach.

Komplex v Mandalay Bay využije javisko pre doteraz hraný muzikál Leví Kráľ, pričom Slnenčný cirkus doteraz v Mandalay Bay nevystupoval.

Predpoklad je, že šou v Mandala Bay bude trvalá.

Obrázek