Katherine Jackson vytvorí kolekcie kvetov

Pre CNN dnes Katherine Jackson v rozhovore prezradila, že sa bude podieľať na vytvorení kolekcie kvetov - the Katherine Jackson Flower Collection, ktoré sa budú predávať prostredníctvom webovej stránky - sendherflowers.com.

Napriek tomu, že Katherine neoslavuje ani narodeniny ani Deň matiek pre jej náboženské vierovyznanie, kvety považuje za radosť, ktorú môžeme urobiť každému koho máme radi.

Jej najobľúbenejšie sú červené a žlté ruže.

Podľa jej slov, má stále rada Joea Jacksona aj po 61 rokoch manželstva napriek tomu, že o nich média píšu ako o čudákoch. Joe žije väčšinu času v Las Vegas, v dome, ktorý kúpila Janet.

Katherine žije momentálne s deťmi vo vile v Beverly Hills, pričom rodinný dom v Encine je v rekonštrukcii, no naznačila, že späť do Encina sa asi nevráti, aj kvôli spomienkam.

V rozhovore hovorila aj o výchove detí, kde poukázala, že práca matky sa nikdy nekončí, a je to tá najdôležitejšia vec na svete.

Matky podľa nej, musia stáť pri svojich deťoch vždy, keď ju potrebujú. Musia byť vždy prítomné a vedieť, kde sú ich deti, ale vždy vedieť, kedy povedať áno a kedy nie.

Podľa nej, sú matky tými, ktoré držia rodinu pokope.

Image and video hosting by TinyPic