Katherine Jackson prepustila právnika

Katherine Jackson mala podľa informácií prepustiť svojho právneho zástupcu, Adama Streisanda.

TMZ získali údajne list, v ktorom mu poďakovala za ich spoluprácu a podporu od Michaelovej smrti, ale údajne sa chce vydať iným smerom riešenia problémov v rodine (rozumejme, že nie je spokojná s jeho činnosťou, lebo asi neplní to, čo sa od neho žiada), a preto s okamžitou platnosťou ho zbavuje zastupovania (rovnako aj jeho právnickej firmy (Loeb and Loeb)).

Nie je známe, nakoľko bola Katherine ovplyvnená situáciou falošného vyhlásenia o správcoch majetku MJ Estate, a kto vlastne stojí v pozadí tohto zmätku a chaosu, pričom Streisand bol jedným z najlepších právnikov, akých Katherine mohla mať, pretože pracoval aj pre Michaela.

Kľúčovým menom je HOWARD MANN, Katherine je až príliš spriatelená s Mannom, ktorý sa snaží vtierať do priazne aj detí, a všetko nasvedčuje tomu, že práve on a Joe Jackson sa snažia prevziať kontrolu nad Katherine a deťmi, kde by neskôr hrozilo, že by napr. Mann mohol prevziať kontrolu nad správou majetku detí = peniaze, ktoré by mohol zneužívať pre svoje ciele - ak by to Katherine dopustila, možno aj nevedome, záleží na tom, koho ona určí ako svojho právnika a nástupcu správy majetku!

Obrázek