Brandon Q. Adams o Michaelovi

Tieto slová napísal Brandon Adams, chlapec, čo si zahral s Michaelom vo filme Moonwalker. Je to ten nadaný chlapček, čo ho napodobňoval.

"26. júna 2009

Stratili sme ďalšieho skvelého človeka v tomto týždni. Michael Jackson bol legenda, ikona a proste krásna ľudská bytosť s dobrým srdcom. Moje srdce je veľmi smutné, stratil som môjho priateľa, nemám slov, ktoré by mohli vyjadriť smútok a bolesť, ktoré cítim vo svojom srdci práve teraz. Michael bol môj idol, vyrastal som s ním a bol to i môj priateľ. Cítim sa nesmierne požehnaný, že som mal tú príležitosť sa s ním stretnúť, spoznať ho a dokonca s ním pracovať. Vďaka nemu som zistil, kto som a aký mám talent, ktorý je tak ovplyvnený Michaelom Jacksonom. Bol tým najväčším umelcom a nikdy nebude ďalší Michael. Dosiahol tak veľa, bol inšpiráciou pre mnoho ľudí na celom svete. Stále nemôžem uveriť, že je preč.

Až dodnes, bez ohľadu na to, kde som všade bol, bez ohľadu na to, na koľkých ďalších projektoch som sa podieľal, každý z mojich priateľov, rodiny, mojich rovesníkov, mi vždy hovorí, že som ten najšťastnejší chalan na svete, lebo som sa stretával a pracoval s legendárnym kráľom popu Michaelom Jacksonom. Tie spomienky budem navždy opatrovať ako poklad.

Rád by som tiež využil túto príležitosť na odoslanie úprimnej sústrasti a smútku celej rodine Michaela, priateľom a fanúšikom z celého sveta. Viem, že sú to veľmi smutné chvíle pre nás všetkých. Budem sa držať svojho priateľa MJ vo svojich modlitbách a budem sa tešiť na deň, keď sa s ním opäť stretnem. Všetci vieme, že je na lepšom mieste.

Michael ďakujem ti za to, že mám spomienky na nezaplatenie a že si mi umožnil byť súčasťou tvojej histórie a života.

Budeš mi chýbať!

Tvoj priateľ a najlepší detský impersanator,

Brandon Adams Q."

Image and video hosting by TinyPic

Napísala: Zuzcoj