Joseph Jackson znova prehovoril

MADRID 18. marca - Týždeň pred výberom poroty v prípade súdu s lekárom Michaela Jacksona, spevákov otec znova trvá na federálnom vyšetrení smrti jeho syna, pretože si myslí, že ide o sprisahanie. Tvrdí, že Murray bol len obetný baránok, no sám nechcel prezradiť mená ľudí, ktorí by za smrťou Michaela mohli stáť. Joe verí, že Dr. Conrad Murray konal v mene iných osôb zapojených do Michaelovej kariéry a povedal, že Michael varoval rodinu, že ho chcú zabiť, aby sa dostali k jeho vydavateľským právam a aj napríklad k hitom ako "Thriller" a "Billie Jean." Súd s Murrayom sa má začať po výbere poroty 9. mája 2011 v Los Angeles.

Joe Jackson sa objavil v piatok v Madride na podporu celosvetového turné španielského muzikálu "Forever King Of Pop," aby prezentoval dohodu medzi Jackson Family Foundation a Summum Music Production, ktorá chystá muzikál. Rodina si zvolila tento španielsky projekt, lebo "Reprezentuje Michaelove dedičstvo po celom svete".

Joe Jackson sa tiež vyjadril, že pracuje na svojej vlastnej knihe, kde popíše "ťažké časy" jeho a rodiny, ktoré však sformovali synov do popových hviezd. "Nemyslím si, že niekto môže Michaela poraziť," ale Prince Michael II. (Blanket) chce kráčať v otcových šľapajách. "Pripomína mi Michaela, keď bol malý. Niektorí ľudia hovoria, že nikdy nebude iný Michael, no my máme jedného, ktorý sa ním môže stať."

Image and video hosting by TinyPic

Napísala: Zuzcoj