Nové single z albumu Michael a video k Behind The Mask

New York, NY

V nadchádzajúcich týždňoch Estate a Sony Music uvoľní ďalšie single z albumu Michael a to Hollywood Tonight a Behind The Mask. Behind The Mask bude vydaná ako singel v Spojených štátoch, Kanade, Japonsku a Francúzsku. "Hollywood Tonight" bude singlom vo zvyšku sveta a videa pre obe piesne budú uvoľnené pre celý svet.

Oba single boli vybrané podľa obľúbenosti u fanúšikov.

Albumu Michael sa od jeho vydania v decembri 2010 predalo viac ako 3 milióny kusov po celom svete, čo ho radí medzi jeden z najpredávanejších albumov roku 2010. Platinovú platňu získal album MICHAEL zatiaľ v 17 krajinách a to vo Veľkej Británii, Nemecku, Francúzsku (2x), Taliansku (2x), Španielsku, Dánsku, Poľsku, Rusku (2x), Rakúsku, Belgicku, Českej republike (5x), Kanade , Indii (2x), Číne, Taiwane, Južnej Kórey a na Strednom východe. Zlatým je v 18 krajinách a to v Austrálii, Novom Zélande, Brazílii, Japonsku, Hong Kongu, Indonézii, Malajzii, Filipínach, Singapure, Fínsku, Grécku, Maďarsku, Írsku, Portugalsku, Holandsku, Nórsku, Portugalsku a Švédsku.

A takto budú vyzerať single:

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Na tvorbe videa k Behind The Mask sa budú môcť podieľať aj fanúšikovia a to tým, že budú mať možnosť na stránke LINK (od 07.3.2011) prispieť svojimi videami na ktorých budú predvádzať moonwalk, či iné Michaelove prvky. Tieto svoje momentky budú potom môcť nahrať priamo do určených častí oficiálneho videa. Video režíruje Dennis Liu, ktorý už získal viacero ocenení.

Viac info na fóre:

LINK

LINK

Napísala: Zuzcoj