Čo robil Murray počas telefónovania

Podľa Sade Anding (čašníčky z Houstonu, s ktorou sa Murray stretával v čase, keď bol Murray ženatý a ona mala priateľa, o.i. jej dával aj drahé dary, pričom jej nepovedal, že už má 7 detí), ktorá poskytla rozhovor pre ABC, v deň, a možno v čase Michaelovej smrti, jej zavolal dr. Murray, pričom, ako uvádza, sa rozhovor neuskutočnil, keďže Murray povedal iba niekoľko slov, a podľa toho, ako to vycítila, bol nervózny, nebol schopný hovoriť súvisle, pokašliaval a mumlal.

Image and video hosting by TinyPic

Podľa nej, Murray bol vydesený z toho, keď povedala polícii, potom ako si uvedomila súvislosti po správe o Michaelovej smrti, že s ním v tom čase hovorila.

Po telefonáte, na ktorý Murray viac nereagoval, aj keď mu volala späť a napísala správu, si tiež myslela, že rozhovor mohol byť nahraný ako alibi.

Podľa nej, v určitom čase si myslela, že je spoluvinná z toho, že Michael umrel, lebo možno v tom čase Michael umieral, a mala z toho zlý pocit.

Murray sa jej krátko po zoznámení začal prezentovať ako Michaelov doktor, s ktorým sú dobrí priatelia, a lieči jeho syna, čomu nasvedčovali jeho dary a veľké sprepitné, akoby sa chválil, že je tak dôležitý.

Prisľúbil je aj to, že ju zoberie do Londýna, a zoznámi ju s Michaelom.

O Michaelovi sa ale vyjadroval, podľa nej, čudne - v čase keď boli spolu, zvykol tvrdiť, že Michaalovi asi teraz chýba.

Po Michaelovej smrti s ním volala niekoľko krát, ale Murray podľa nej si myslel, že rozhovor je nahrávaný, a netrval viac ako 2 minúty, a opakoval, že všetko, čo o ňom bude počuť, nie je pravda, a on sám jej to vysvetlí.

VIDEO - LINK