Ďalšie svedectvá...

Kenny Ortega Svedectvá

- Kenny vypovedal, že v čase okolo smrti sa MJ zúčastnil skúšok 4 krát týždenne, jeho plán bolo prísť neskoro popoludní a stráviť asi 6 hodín na skúškach.

- Kenny hovorí, že stretol Murraya v apríli alebo máji 09 (čoskoro potom, čo Kenny začal pracovať na TII), bol mu predstavený v dome Michaela.

- V krížovom výsluchu Kenny povedal, že aj keď by TII nemalo úspech, nepoškodilo by to Michaelovu povesť.

- Kenny povedal, že nevie, kto zvolal 20. júna stretnutie a že vedenie AEG tam nebolo. (Už vieme, že na tomto stretnutí boli MJ, Murray, Kenny Ortega, Frank Dileo a Randy Phillips)

- Kenny hovoril, že Michael vynechal rad skúšok (týždenne) na začiatku júna. Vyvolalo to v ňom obavy, pretože všetky potrebné rozhodnutia Michaela boli už dohodnuté a schválené - nemohli sa teda pohnúť dopredu.

- Kenny povedal, že 25. júna mal Michael prísť na skúšky približne od 16:00 do 16:30.

- Kenny tiež spomenul, že s TII rátali aj v medzinárodných mestách (India a Japonsko)

---------------------------------------------

Michael Amir Williams svedectvá

- Williams povedal, že v dome boli 2 zabezpečenia 24 hodín denne na otvorenie brány a obrazovky sledovali každého, kto prišiel

- Williams povedal, že stretol Murraya na začiatku roka 2008 v Las Vegas.

- Williams povedal, že bolo pravidelnosťou, že Murray v čase skúšok býval v Michaelovom dome aj cez noc.

- Williams vypovedal, že 24. júna Michael išiel na skúšku približne o 18,19 hodine, MJ bol v dobrej nálade a chcel tam byť načas. Hovorí, že skúška skončila po polnoci. Zaviezli Michaela domov a Williams šiel k sebe domov.

- Williams povedal, že bol doma, keď Murray volal.

- Williams popisuje scénu v nemocnici: Lekári pracujú na Michaela za oponou, deti čakajú v miestnosti. Bezpečnosť a opatrovateľka čakajú vonku v prednej časti miestnosti. Murray a lekári vyšli a povedali im, že Michael je mŕtvy. Murray, Dileo a Williams vstúpili do miestnosti, kde sú deti. Princ im povedal, "uistite sa, že lekári vedia, že otecko je alergický na X, Y"(?). Frank im povedal "váš otec mal infarkt a zomrel." Murray vraj povedal: "nehovorte im, že (infarkt?). Nevieme".