EXKLUZÍVNE - TEDDY RILEY o nahrávkach (BN) a Michaelovi

Teddy Rilley exkluzívne pre jedno americké video rádio potvrdil, že na skladbách, na ktorých pracoval s Michaelom, je skutočne Michael!

Doteraz podľa neho nedostal zaplatené ua svoju prácu na jeho skladbách, napriek tomu hovorí, že on to robil pre Michaela, ktorého považoval za skutočného priateľa, rovnako ako Michael jeho, a nie pre Sony ani pre rodinu.

Obrázek

Podľa neho nie je dôležité, čo sa deje v pozadí, aké boje chamtivcov o peniaze, ale zachovanie Michaelovho odkazu.

Tvrdí, že na nahrávkach (nielen jeho) je Michael, čo potvrdzujú práve iba tí, ktorí boli s Michaelom v štúdiu a preto vedia rozoznať jeho hlas.

Nie rodina, lebo žiaden člen s ním nebol za ostatných 25 rokov v štúdiu.

Michael podľa neho nechcel, aby rodina bola prítomná pri ňom...

Teddy otvorene hovorí, že on ako producent bol vždy menovaný na Michaelom albume, aj na albume Invincible, a týmto si ho Michael chcel dostať na úroveň skutočného priateľa a producenta jeho skladieb a projektov, na rozdiel od nových producentov, ktorí teraz pracovali na albume, a nikdy sa s Michaelom nestratli, a preto nemôžu poznať čo by skutočne Michael chcel.

Šokujúho tvrdí, že jeho nahrávky boli prerobené niekým (uvádza iniciáli JM, čo je John McClain), kto ich len zmixoval..., a zrazu to nie sú jeho skladby, na ktorých pracoval.

Jeho právnici sú pripravení na to, že ak dôjde k značnej zmene, bude žalovať Sony.

Tvrdí, že jemu trvalo 5 hodín na dokončenie jeho skladby s Michaelom, na rozdiel od iných producentov, ktorí mali aj mesiac na jednu skladbu...

Podľa neho prehrajú všetci, ktorí takto zradili, lebo ich môže dať na súd, od Sony cez MJ Estate, a vie, že sú za tým ľudia, ktorí dlhodobo manipulujú veci okolo Michaela a chcú diskreditovať projekt.

Teddy tvrdí, že bude vydaný aj druhý album, lebo je asi ďalších 50 skladieb, ktoré Michael nahral ako prvé verzie...

Povedal, že neznáša spôsob, akým sa k Michaelovi správajú ľudia a média teraz, rovnako ako predtým, lebo všetko je iba o peniazoch!!!

Okrem toho, hovorí aj o súkromnom vzťahu k Michaelovi, aj o liekoch proti bolesti, ale nikdy keď bol v spoločnosti ľudí, Michael nebral žiadne...

HOVORÍ, ŽE IDE O SPRISAHANIE (proti Michaelovi - obchodné a hudobné), ALE NEMOŽE O TOM HOVORIŤ, ČO KONKRÉTNE, lebo podpísal dohody o mlčanlivosti, ale je to aj v záujme detí, ale deti pre tieto skupiny nie sú dôležité...!!!!

Michael vedel, že niektorí ľudia okolo neho nie sú jeho priatelia, a vedel, že od neho chcú len určité veci...

Teddy pripravuje videodokument, v ktorom uvidíme Michaela zo štúdia ako nahráva skladby - vo fotkách Michaelovho osobného fotografa!!!

*** Video rozhovor si pozrite tu - od 1:30 hod. ***

LINK