OPRAH rozhovor

Hneď ako bude dostupné video ho zverejníme, ale najprv postrehy z rozhovoru...

Katherine Jackson po prvý krát povedala, že Michael bol akoby posadnutý plastickými operáciami...

Joe Jackson rovnako potvrdil, že deti v mladosti bil.

A po prvý krát Paris odhalila aj Michaelove skryté vlastnosti – vedel pripraviť francúzske topinky.

Katherine Jackson chcela podľa jej slov pripraviť pre fanúšikov knihu (Never Can Say GoodBye) a ľudí, ktorí ho nechápali. Neustále naňho spomína, a nemôže o ňom hovoriť, lebo neustále pri spomienke naňho sa jej tisnú slzy do očí...

Katherine odhalila, že Michaelovi sa nepáčil jeho výzor od mladosti, a jedného dňa oznámil, že si nechá chirurgicky upraviť nos.

Urobil to preto, že si myslel, že bude v dospelosti vyzerať ako „krava“, ale na Michaelovo Vitiligo nevedela reagovať lebo nevie, čo Michael kvôli nemu so sebou robil.

Na otázku operácií nosa Katherine povedala, že v rozhovore, ktorý Michael urobil v roku 1993 s Oprah, nehovoril pravdu, lebo vtedy tvrdil, že mal iba dve operácie nosa, ale podľa nej bol iba rozpačitý, a nechcel priznať, že ich mal viac.

Podľa nej, bol Michael závislý od plastických operácií, a ona to nevedela ovplyvniť a ani Michaela, povedala mu iba to, že – to je už dosť, nikto ju nepočúval, ani Michael, ani plastický chirurg.

Podľa nej bol jeho nos príliš malý a v istom čase dokonca podľa nej vyzeral príliš tenký.

Na tému manželstva s Lisou Marie Presley povedala, že nechcela uveriť, že si ju Michael vzal za ženu a prekvapilo ju to, a povedal jej to cez telefón, pričom aby mu uverila, podal Lise telefón, aby spolu s Katherine hovorili, ale Lisa mala hrubší hlas, a podľa Katherine znela ako nejaké černošské dievča... (na čo sa rozosmiala spolu s Oprah).

Väčšina rozhovoru bola o Michaelovi a jeho smrti, ako aj jeho životných volieb, ktoré viedli k jeho tragickej smrti...

O nej sa dozvedela od dr. Murraya, ktorého donútili povedať jej to potom, ako jej z nemocnice zavolali, že Michael je vo vážnom stave, a vtedy si pomyslela, že Michael už asi mŕtvy, ale až dokým nedošla do nemocnice, nikto jej to priamo nepovedal, iba to ako matka cítila.

Murrayovi podľa nej trvalo „dlho“ kým jej to povedal, ale nepamätá si z tohto okamihu veľa....

Nevie, či ho má obviňovať z vraždy, alebo to bolo neúmyselné, či nezodpovedné, bolo to podľa nej nebezpečné, a stále sa pýta, prečo podával jej synovi silné anestetiká, … prečo mu to urobil.

Napriek tomu, Michael podľa nej opakovane odmietal, že by bol závislý na liekoch a utišujúcich látkach, no Michael ju odbil tým, že mu ani jeho vlastná matka neverí...., pričom týmto zapieral závislosť.

Katherine mu však neverila. Podľa nej, jeho závislosť vyvolali ťažkosti v jeho živote, predovšetkým obvinenia a súd. Nikdy však nespochybnila jeho nevinu...

V rozhovore Prince povedal, že by chcel byť možno hudobný alebo filmový producent, a Paris možno herečka. Obom sa v novej škole darí, a Blanket študuje doma, ale možno na budúci rok nastúpi do štvrtého ročníka.

Na otázku ohľadom nosenia masiek Paris povedala, že keď boli vonku bez otca Michaela, nikto ich na ulici nespoznal, a Michael ako otec sa ich snažil vychovávať tak, aby ich nespoznávali ako deti Michaela Jacksona, ale to podľa Paris veľmi nefungovalo.

“Myslím, že nikto nepochopí, aký skvelý otec to bol. … Povedala by som, že bol najlepším kuchárom na svete, bol normálnym otcom, okrem toho, že bol najlepším otcom.... Robil najlepšie francúzske zemiaky.“

Prince I a Paris označili Michael ako prísneho otca, ale vždy im doprial všetko čo chceli...

“Boli sme v Bahraine, a zvykli sme vstávať skoro ráno, a prechádzať sa po pláži.“ povedal Prince I.

“Raz sme boli na streche hotela Luxor v Las Vegas, a videli sme celé mesto, pričom sme jedli chipsy a pili sódu.

Niekedy ma otec vzal do múzea, lebo obaja sme milovali umenie. Vonku sme hrali chytačky, a pred 4 rokmi nám otec dal psa Kenya.“ povedala Paris.

Blanket poväčšine odpovedal na otázky Oprah iba – áno.

Deti ale hovorili aj o svojich ambíciách a hobby.

Paris povedala, že by chcela byť herečka, keď vyrastie a s otcom Michaelom si skúšali hranie.

Rovnako Prince I by chcel byť producentom, alebo režisérom.

Katherine Jackson pri otázke o Michaelovi povedala deťom, aby odišli, lebo nechcela, aby počuli, čo bude o ňom hovoriť... hoci často na Michaela ako otca spomínajú.

Často hovoria, ako by to „ocko“ urobil takto, a čo takto...

Paris neustále hovorí a spomína na Michaela, a celú stenu v izbe ma obloženú obrázkami Michaela.

Dostupné video okamžite zverejníme...