Update Cirque du Soleil

Los Angeles, CA, Spojené štáty - Cirque du Soleil odhalila prvé detaily o nadchádzajúcej Michael Jackson show "Michael Jackson Immortal World Tour", ktorá začne svoje národné turné v októbri 2011.

"Michael Jackson Immortal World Tour" bude zahájená 02.10.2011 v Montreale. Bude vystupovať v 27 mestách po celej Severnej Amerike, vrátane zastávok v Toronte, Vancouveri, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New Yorku a Houstone.

"Michael Jackson Immortal World Tour" bude kombinovať hudbu a choreografiu Kráľa Popu s výkonom a vizuálnymi efektmi, ktorými je Cirque du Soleil známa. Prvotné inšpirácie sú čerpané zo šou "Streda", ktorá sa inšpirovala napr. piesňami "Smooth Criminal", "Scream" a "They Don´t Care about Us".

Motívom šou bude aj Michaelov "Giving Tree", čiže strom, v korunách ktorého Michael nachádzal inšpiráciu "prameň kreativity". Tajomstvo vnútorného sveta Michaela bude odomknuté - jeho láska k hudbe a tancu, rozprávky a kúzla, krehké krásy prírody.

Scénar napísal a šou bude produkovať Jamie King, ktorý tiež pracoval s Britney Spears na jej turné a tiež s Madonnou. Bude to jeho prvá spolupráca s Cirque du Soleil.

Obrázek

Jamie King a John Branca:

Obrázek

Koncom roka 2012 bude táto šou stále hosťovať v jednom z dvanástich MGM Mirage properties v Las Vegas a tiež sa uvažuje aj o otvorení klubu s tématikou Michaela v Las Vegas.

Viac info o miestach konania v téme na fóre: LINK

A takto nejako to asi bude vyzerať:

Image and video hosting by TinyPic

Napísala: Zuzcoj