TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON II

TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON /II./ ZÁVĚREČNÝ KONCERT - 29.8. od 17:00 hod.

Dne 29.8. končí v Divadle Hybernia výstava fotografií a uměleckých děl inspirovaných postavou geniálního umělce Michaela Jacksona. V den umělcových nedožitých 52. narozenin na něj budou jeho příznivci společně vzpomínat v průběhu slavnostního představení, v jehož rámci vystoupí řada tanečníků a imitátorů, zpěváků a hudebníků - spolu s dalšími například Jan Bendig, finalista ČeskoSlovenské Superstar, Adam Mišík, 13letý syn rockera Vladimíra Mišíka se svou skupinou The Colorblinds, tanečnice Qaša, operní pěvkyně Hana Pecková, Babičky mažoretky Bambulky, neslyšící imitátor MJ Karel Dvořák…

Ve spolupráci s organizací UNICEF je zde možné adoptovat panenky na podporu očkování dětí z rozvojových zemí. Do projektu byly aktivně zapojeny dětské domovy, jimž bude poskytnut výtěžek veřejné sbírky. V druhé polovině programu je možné se účastnit dobročinné aukce některých exponátů a dalších předmětů rovněž ve prospěch těchto dětských domovů.

Vstupenky v ceně 350,- / 250,- Kč lze zakoupit v pokladně Divadla Hybernia nebo v prodejní síti TICKETPORTAL (ticketportal.cz).

V ceně vstupenky je zahrnuta dražební tabulka (možnost účastnit se aukce).

Pořádá:

Občanské sdružení PROJECT: HEAL THE WORLD, o.s.

heal-the-world.cz

Soubory ke stažení:

LINK

Obrázek

INFO PLUS:

Dne 25.6.od 18:00 hodin proběhne slavnostní zahájení výstavy uměleckých děl inspirovaných postavou geniálního umělce Michaela Jacksona. Ve foyer divadla ve dnech 25.6. – 29.8. představí své jedinečné velkoformátové fotografie z koncertu HIStory na pražské Letné Marek Smejkal, dalšími vystavujícími jsou Helena Kadlčíková(při svém pobytu na ranči Neverland malovala obrazy na zakázku MJ), Daniela Kartáková(sochy), Giovanni Urbinati (Itálie – keramika), Annalisa Russo(Itálie – fotografie) aj. Expozice je doplněna o faktografickou část, zajímavosti a sběratelské rarity. Připomenuto bude téma alba a songu MJ Thriller. Své práce věnované M. Jacksonovi zde vystaví i fanoušci MJ - amatérští umělci.

Do projektu byly zapojeny dětské domovy , jimž bude poskytnut výtěžek veřejné sbírky. Tentýž den od 19:00 hodin program pokračuje galavečerem „TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON“, kde se o svá vyznání a vzpomínky na krále popu podělí přední osobnosti české kulturní scény:

Do programu budou zahrnuta vystoupení imitátorů MJ, módní přehlídka ve stylu Thrilleru, sám MJ se objeví jako loutka. Hvězdami večera plného strhující show a magické atmosféry budou děti z dětského domova Dolní Lánov v choreografii na téma MJ a tančící vozíčkáři ze skupiny Freedom 4 Leony Kubešové.