Rolling Stones zavádza čitateľov!

V ostatnom článku časopisu o "novinkách" o novom albume, RS uvádza správy, ktoré sa nezakladajú na skutočnostiach, ktoré vám aj ja priebežne prinášam o plánoch vydania nového albumu.

Okrem správ od Sony Music, ktorá chystá projekty v nasledujúcich rokoch, RS vydal správu tváriacu sa ako novinka, že v Novembri bude vydaný album, na ktorom budú skladby, ktoré Michael zložil s Will.I.Amom, Akonom, či Ne-Yom.

K tomu mal podľa RS poskytnúť rozhovor aj Frank Dileo, ktorý nemá aktuálne nič spoločné s MJ estate a Sony Music, a nezastupuje Michaelovo meno.

Posledný krát, kedy Frank poskytol nejaké informácie pre RS, bolo minulý rok, asi pred 9-timi mesiacmi, keď sa do kín dostal film This Is It.

Sony Music pred niekoľkými mesiacmi oznámila uzavretie rekordnej zmluvy, ktorej 10 projektov je naplánovaných na 7 rokov, a súčasťou je aj nový album s nevydanými skladbami, ktorý by mal výjsť v novembri, tak ako to uviedli vo svojom tlačovom vyhlásení.

John McClain, správca Michaelovho majetku, a hudobný expert, vyberá skladby, s ktorými sa dá pracovať, nechal ich upraviť, prípadne hotové skladby "doladiť".

Podľa správ Bruce Swedien, hudobný inžinier/aranžér, ktorý pracoval na takmer všetkých Michaelových albumoch, údajne nie je súčasťou prípravy albumu.

Vzhľadom na to, že priebežne prinášam nové informácie o nových projektoch a skladbách, viete (ak sledujete správy na hlavnej stránke) - že Will.I.Am nevydá skladby, na ktorých pracoval s Michaelom.

Rodney Jerking nepracuje na novom albume pre Michaela, ale so skladbami, ktoré nahral s Michaelom počas rokov 2000-2001.

Ne-Yo nechce predať svoje skladby pre zisk, a preto si ich chce zatiaľ ponechať, pretože boli zložené len pre Michaela, Michael nahral hlas-spev, a Ne-Yo hudbu.

Celá správa RS je nič nehovoriaca hatlanina a recyklácia bulvárnych správ.

LINK