Michael nemá ďalšieho utajaného syna

Napriek špekuláciám v bulvári, Michael bol otcom iba troch detí, Princea Michaela I, Paris Katherine a Princea Michaela II.

V médiách sa okrem Omera Bhattiho objavilo nedávno meno Donte Williams Jackson, ktorý žije v rodičovskom dome Jacksonovcov v Encine (odkiaľ vznikli špekulácie kto je táto osoba).

Poda správ ide o 18 ročného nemanželského syna (teda by bol nevlastný brat Michaela) Joea Jacksona, druhého nemanželského potomka (prvou oficiálnou nemanželskou dcérou - nevlastnou sestrou Michaela - je JoVanni Jackson, ktorá žije v Las Vegas), prípadne môže ísť aj nemanželského syna Jermaina Jacksona, pretože ho údajne vychovávala Jermainová manželka Alejandra Oaziaza.

---------

Ďalším na zozname údajných (zatajených) synov je aj - Prince Michael Malachi Jet Jackson -, ktorý ako sa zdá, chce požiadať súd o určenie otcovstva DNA testami.

Podľa správ mu jeho matka tvrdila od narodenia, že jeho otcom je Michael.

Preto teraz chce požiadať súd o testy.

25 ročný muž tvrdí, že jeho cieľom nie sú peniaze, ale pravda.

Jeho právnička nástojí na testoch, pretože podľa nej, "Malachi vyzerá presne ako Michael."

S Michaelom sa nikdy nestretol, a údajneho otca nikdy nikde nespomínal, pretože vraj chcel zachovať súkromnie Michaela aj seba.

Jeho matka Zerline Lavette Dixon bola kedysi módna návrhárka, ale už v mladosti mala problémy s drogami, preto ho vychovávala stará matka.

Informácie, ako by sa dostala k Michaelovi a otehotnela, nie sú.