Slnečný cirkus a Michael Jackson

Pred časom som vás informoval o tom, že sa plánujú predstavenia Slnečného cirkusu s témou Michaelových skladieb.

Obrázek

MJ Estate podpísali exkluzívnu zmluvu nielen na predstavenia, ale aj sprievodné projekty, ktoré budú realizované už koncom budúceho roka na jeseň s vystúpeniami po arénach, a s pravidelnými predstaveniami v Las Vegas v roku 2012.

John Branca: Toto nebude len pocta Michaelovej hudobnej genialite, ale zážitok, ktorý využije najnovšie moderné technológie, ktorými budú prekonané hranice kreativity tak, ako to Michael vždy robil.

S Michaelom som navštívil Cirque du Soleil, a viem, že bol jeho fanúšikom.

Je skvelé, že sme vytvorili takéto partnerstvo s Cirque du Soleil, aby sme Michaelovým fanúšikom ponúkli skutočne jedinečný spôsob ako počuť, videť a cítiť Michaelovu hudbu.

Guy Laliberté, zakladateľ Slnečného cirkusu: Michael Jackson je kráľ popu, a najlepší umelec na svete, nadčasový, ale zároveň aj súčasný. Tento projekt je našou kreatívnou výzvou. S použitím špičkových technológii vytvoríme nielen zážitok hodný Michaela, ale niečo celkom iné, čo sme doteraz vytvorili.

Zároveň sme radi, že náš dlhoročný partner MGM MIRAGE sa s nami opäť spojil pre tento jedinečný projekt v Las Vegas.

Katherine Jackson: Naša rodina je vzrušená, že Slnečný cirkus vzdá hol môjmu synovi takýmto významným spôsobom.

Projekt Slnečného cirkusu bude mať 50% podiel medzi MJ Estate a Cirque du Soleil pokiaľ ide o celkovú produkciu a zisky z každého projektu - nočné kluby, reštaurácie, predmety s témou MJ a Slnečného cirkusu...

MJ Estate zároveň bude mať vysoké podiely z duševného vlastníctva pre jednotlivé projekty.

Celková správa oficiálnej stránky a popis projektu - LINK