Fialová odmoderovala Showdance v bunde Michaela Jacksona

V slávnej červenej bunde, ktorú si obliekal sám Michael, sa pred kamery Showdance postavila Zuzana Fialová. Ochrankári boli v strehu, ide o unikát!

Obrázek

Pondelkový večer si moderátorka Zuzana Fialová obliekla originálnu bundu, v ktorej Michael odspieval v roku 1984 koncert Thriller v Oxforde. Pre priamy prenos ju štábu televízie JOJ požičal tanečník René zo známej formácie Old School Brothers. Slávnu červené bundu Michaela Jacksona si stráži ako najcennejší poklad. Keďže Peter Batthyány odtancoval v pondelok Michaelovu choreografiu, nechal sa René prehovoriť.

"Bundu som si vydražil cez telefón presne 9. 9. 2009. O dražbe mi povedal môj kamarát, lebo vedel, že som Jacksonov veľký fanúšik. Bundu s Michaelovým podpisom mám vystavenú v Nitre v našom tanečnom štúdiu, kde je neustále pod dohľadom kamier. Počas priameho prenosu ju budú strážiť ochrankári, lebo pre mňa je naozaj veľkou vzácnosťou," povedal René. Cenu, za ktorú sa k bunde Michaela Jacksona dostal, však neprezradil. "Michael bol opradený množstvom tajomstiev, tak ja si nechám pre seba aspoň toto."

Zuzana Fialová sa už počas generálky Showdance k bunde dostala a mala ju na sebe. Keď sa dozvedela, že ide naozaj o originál, ostala v miernom šoku.

VIDEO - LINK