Jermaine & Jaafar Jackson rozhovor

Po prvý krát od incidentu s paralizátorom, Jermaine & Jaafar Jacksonovci prehovorili o tom, čo sa stalo v dome, kde bývajú Michaelove deti v golfovom klube Westlake Golf Course, kde obaja trávili kurzy golfu.

VIDEO - LINK

Obrázek

Obaja odmietli, že by akokoľvek chcel Jaafar komukoľvek ublížiť.

Jaafar tvrdí, že hneď ako prišla krabica po objednaní, otvoril ju, a skúsil jeho účinnosť na kúsok papiera. Potom ho uložil naspäť do krabice a dal do zásuvky v stolíku, skôr ako prišla ochranka.

Podľa neho, niekto tvrdil, že ohrozoval Michaelove deti, ale to nie je podľa neho pravda, pretože oni o ničom ani nevedeli, a majú izby na opačnej strane domu.

Jermaine naznačil, že niekto z domu asi vyniesol túto správu, a prekrútil fakty.

Podľa neho, išlo asi o ľudí, ktorí pracovali pre Michaela.

Jaafar si myslí, že to robia preto, lebo ich niekto chce dostať z domu, preč od Michaelových detí.

Tiež si Jaafar myslí, že aj dei Michaela nechcú tieto osoby v dome, lebo ani Michael ich nechcel... (zrejme bodyguardi, naposledy Alberto Alvarez, ktorého Katherine prepustila, zrejme aj z dôvodu, že bol príliš zapojený do okolností Michaelovej smrti.)

Jermaine tvrdí, že aj by mal on posledné slovo, "vyčistil" by dom okamžite od všetkých, ktorý nepatria do ich životov, a začali by od znova.

Je spokojný s tým, že sociálny úrad nezistil nič, čo by ohrozovalo deti.

Jaafar dodal, že napriek správam, že Michaele deti sa hádajú, odpovedal, že všetko je inak, a spolu chodia nielen do školy, ale sú takmer vždy spolu.