Útoky Rogera Friedmana

Nechceli sme najprv uvádzať tento fakt, ale nakoniec sme ho museli zaradiť, lebo sa objavujú nové články, a preto chceme nadviazať na to, čo sa stalo.

Pred pár týždňami R. Friedman napísal článok s názvom: "Neverland Nevermore: Jacko's PR Lies".

V ňom zaútočil na hovorkyňu Michaela, Raymone Bain, ktorú obvinil z toho, že klame a zavádza nielen Mj fanúšikov, ale aj verejnosť tým, že popiera, že by Michael stratil ranč, alebo ho ponúkal na predaj.

Odvolával sa na to, že niekoľko "vraj" MJ fans mu poslalo maily a faxi s tým, že Raymone neodpovedá na ich otázky, je k nim odmeraná a nezodpovedne si robí svoju prácu.

Ako píše vo svojom článku:

"Nedávno, Jacksonoví fanúšikovia - ktorí stále ostávajú jeho lojálnymi následovníkmi - mi poslali niekoľko mailov a faxov, ktoré boli dôkazom toho, že sa Raymone snaží očistiť na fanúšikovksých stránkach od všetkej kritiky, ktorá na ňu padla zo strany fanúšikov. Doslova naštvala Jacksonových zarytých fanúšikov, práve tých, ktorí cestovali po celom svete za Michaelom a stáli za ním aj počas jeho problémov.

Slovom - pohrdajú ňou. Jackson je tak izolovaný, ako tvrdia, že on ani nemá predstavu o tom, aké veľké nepriateľstvo s fanúšikmi si spôsobila.

Fanúšikovia Michaela Jacksona, tako ako fanúšikovia Madonny, Mariah Carey alebo iných pop hviezd, sú ich chlieb a maslo. Fankluby, čo znie ako niečo zo 40 rokov, sú tým, čo často udržuje kariéru aj dlho potom, ako masová popularita opadne. Pre Jacksona, jeho lojálni a horliví fanúšikovia, mu boli vždy zdrojom jeho potešenia a útechy. A možno teraz háda nad tým, prečo je od nich tak odtrhnutý.

Jeho článok bol teda reakciou na to, že Raymone vydala vyhlásenie, v ktorom poprela, že by Michael mal nejaké problémy so zaplatením pôžičky, na čo Friedman napísal, že sú to len - klamstvá, klamstvá, klamstvá.

Podľa neho, dôkazom, že klame, je potvrdenka v oznámení štátu Kalifornia, Santa Barbara County, vedená pod číslom #2007-0074509.

A tak, podľa neho, ak je Raymone zodpovedná za refinancovanie ranča, ak sa jej nepodarí reálne uhradiť dlh 23 mil. dolárov, Neverland pôjde do dražby v januáry.

Navyše sa ohradil aj voči článku v EBONY, kde nazval autora - úbohým, že naletel na vyhlásenia a odpovede Raymone, ktorá spolupracovala na článku, a že Ebony sa znížil na to, aby prezentoval Michaela ako - čierneho umelca, ktorý je vraj podľa neho belší, ako list papiera.

(no, kto je úbohejší, keď niekto od roku cca. 1990 si nevšimol ako je Michael "biely"...)

:-p

LINK