Jermaine tvrdí, že Michael chcel konvertovať!

V rozhovore pre arabskú televíziu Al-Arabiya, Jermaine Jackson už po niekoľký krát poukázal na "skutočnosť", že Michael chcel, a údajne bol pripravený konvertovať na islam.

Podľa Jermaina, ktorý je od roku 1989 oficiálne moslimom, by islam ochránil Michael pred zlom, ktoré postihlo Michaela za ostatné roky.

Povedal, že za Michaelovým "pádom" a smrťou stoja konšpirátori, v ktorých Michael veril, že proti nemu pripravujú mnohé útoky.

Michael údajne v roku 2005 bol pripravený konvertovať, aj potom, ako "si najal" celý tím moslimov, ktorí slúžili ako ochranka (v skutočnosti to bol Jermaine, ktorý dohodil ochranku, asi na to zabudol...), a Michael v tom čase bol v stave, že chcel prijať túto vieru.

(pričom odvekým nepriateľom moslimov sú židia, a Michaelove dve deti - Prince I a Paris sú židovského pôvodu, keďže Debbie Rowe je židovka...)

Michael mal podľa neho tiež čítať korán a "miloval" počúvať islamské náboženské piesne, a Jermaine mu priniesol mnoho kníh o islame a mešitách, ktoré si Michael mal všetky prečítať...

Na otázku, či by Michael skutočne konvertoval, odpovedal, že možno by, ale v srdci by bol moslimom.

Preto ho Jermaine pozval aj do arabských krajín k svojim priateľom, aby lepšie spoznal moslimov (a hlavne sa nechal od nich oblbovať...)

PLUS ďalšie časti:

LINK

LINK