Michel na nákupoch ...

VIDEO:

LINK

+

Záznam z mobilu:

... Michael bol pred dvoma dňami na nákupoch v LA na Melrose Avenue, kde spolu s Grace mali asi 30 min. nákupy oblečenia v obchode - Unica and Moist Wear.

Michaela ako inak obklopili fanúšikovia a fotografi. Michael na hlave okrem šiltovky aj čierku šatku na tvári, a nohavice pripomínajúce pyžamo.

Michael požiadal majiteľa obchodu, aby pred fanúšikmi a zvedavcami uzavrel obchod. On si tak mohol v pokoji niečo nakúpiť. Keď višiel von, obklopilo ho asi 10 fotografov, ktorí ho prenasledovali ak k autu.

Podľa informácií, v tom čase prechádzala okolo Michaela aj herečka zo "Zúfalých manželiek" Eva Longoria, ale ju si akosi nikto nevšímal.

Jednému fanúšikovi sa podarilo dostať k Michaelovi a získať autogram. Michael ho požiadal, aby nohovoril o tom, že tu bol, a na otázku fanúšika, čo tam robil, odpovedal, že chce byť ako on, teda ako obyčajný človek, ktorý si vyšiel na nákupy.

Tento "fanúšik", ale médiám "ochotne" povedal, že Michael sa triasol a bol nesvoj, ale že bol veľmi zdvorilý, všimol si však, že nevyzeral tak dobre ako na fotkách pre Ebony.

Obrázek

Obrázek

Ostatné fotky si pozrite na diskusnom fore (viac ako 20 fotiek):

LINK