FBI vydala spisy o Michaelovi

Texty v tejto správe sú opravené, prípadne chyby ospravedlnte, rýchlo informácie spracúvavam.

Image and video hosting by TinyPic

Ukážka zo spisu: Michael s fotkou na vodičskom preukaze, ktorý bol ako súčasť vyšetrovania prápadu v 1993, kde sa uvádza, že Michael bol raz v roku 1991 účastníkom menšej nehody.

Preukaz je datovaný od roku 1985-89

Obrázek

--------------

The Sun, britský bulvárny denník aktuálne zverejnil článok, ktorý pojednáva o údajnom rozhovore s Terry Georgom, kde mal detailne hovoriť o tom, ako spolu telefonovali, pričom mal pre the Sun Terry detailne popísať konverzáciu o tom, ako on ako 13 ročný telefonoval s Michaelom, ktorému bolo 20 a počas rozhovoru mal Michael údajne masturbovať, čo Terrymu mal údajne do telefónu povedať.

Ako inak, celý článok je bulvárne napísaný škandalizujúc Michaela, pričom the Sun neposkytuje žiaden relevantný dôkaz, na čo sa teraz vytvára fanúšikovská kampaň proti bulváru a špinavostiam, ktoré si vymýšľajú.

Táto osoba, teda Terry George predal svoj príbeh the Sun už v 90 rokoch, v prípade prvých obvinení proti Michaelovi, pričom si neskôr sám zriadil sex služby cez telefón.

Článok, čiže autor uvádza, že Michael vyplatil rodinu Jordyho Chandlera, aby "boli ticho", čo je totálne porušenie etiky žurnatistu, tak ako tomu bolo v dvoch predošlých článkoch, o ktorých som vás informoval týkajúcich sa prípadu v 1993, keďže opäť zavádzajúco a klamlivo prekrúcajú fakty a ignorujú dostupné právne dokumenty ako relevantné dôkazy, ktoré jasne hovoria, že rodina Chandlerovcov dosiahla dohodu s poisťovňou, ktorá napriek protestom Michaelových právnikov, vyplatila peniaze, pričom dohoda o vyrovnaní znela neutrálne a Michaela neobviňovala zo žiadných sexuálnych prečinov (prepis je na starom fóre).

*********

Pokiaľ ide vyšetrovanie obvinení zo zneužívania, FBI bola tajne zapojená do vyšetrovania počas rokov 1993-94 a 2003-2004 a poskytla technickú i materiálnu pomoc pri vyšetrovaní!

Ako priniesla agentúra AP správu, Michaela sledovala FBI viac ako desaťročie, ale ani vydané dokumenty neobsahujú žiadne osobné a vyšetrovatelia nikdy nezískali presvedčivé a priame dôkazy.

Vyšetrovatelia prípadov žiadali od FBI pomoc pri zisťovaní, či nedošlo k porušeniu zákona pri prevoze detí cez hranice v roku 1993 (myslelo sa tým cestovanie)!

Podľa spáv zo spisov, sa FBI snažila tajne zisťovať, ako rozsiahle mohlo byť "zneužívanie detí", keď pátrali po možných obetiach aj na Filipínach, v Manile, alebo v Mexiku.

FBI si vyžiadalo informácie aj z Londýna, najmä telefónne záznamy Michaela s jedným chlapcom (nemá sú vymazané, ale ide o známy telefonát medzi Michaelom a Terry Georgeom, ktorý bol už medializovaný!)

K správe sa uvádza, že polícia v Santa Monice, kde sa konal proces v roku 2005, sa obávala možnosti teroristických útokov, a požiadala FBI o prešetrenie možných hrozbieb!

FBI zhodnotila situáciu ako pokojnú, ale počas jedného pojednávacieho dňa zistili agenti FBI, že na súde bol prítomný člen gangu "New Black Panther Party".

Počas vyšetrovania v roku 1993, agenti spracovali informácie, podľa ktorých mal Michael stráviť istý čas s mladých chlapcom, ktorého Michael označil za svojho synovca, pričom agenti preverovali inforácie o údajne "otáznych zvukoch" počas noci, ktoré bolo počuť cez steny, informáciu prezentovali, že Michael sa správal "vlastnícky" k danému chlapcovi.

Počas vyšetrovania v 1993, agent FBI cestoval z LA do New Yorku, kde mal vypočuť údajnú obeť (meno nie je známe, ale pravdepodobne išlo o Jordyho), ten však odmietol spolupracovať, a agent danú vec uzavrel.

V roku 1995, mala FBI na poverenie prešestiť, či sa v počítačoch a na videokazetách zhabaných z razie nenachádza detská pornografia.

Z daných spisov je jasné, prinajmenšom naznačujú, že sa nenašlo nič na Michaelových počítačoch počas vyšetrovanie v roku 2003-2006.

Správa agenta FBI o vyšetrovaní v rokoch 1993-94 hovorí o žene, ktorá mala pracovať ako sociálna pracovníčka v Toronte a mala údajne cestovať rovnakým vlakom ako Michael a jeho doprovod do Chicaga do Veľkého kaňonu, a ona mala počuť, ako sa mali ozývať nejaké zvuky zo susedných kajút, v ktorých mali byť Michael a chlapec, ktorého síce označil Michael ako svojho synovca, no podľa indícii išlo o Jordana Chandlera.

Ten v roku 2004 odmietol vypovedať pre vyšetrovateľov a povedal im, že bude proti tomu bojovať všetkými právnymi cestami, aby nebol zapojený do prípadu!!!

Spis obsahuje aj isté vyšetrovanie v roku 1997, ktoré ale nebolo potvrdené ako relevantné!

Šokujúco v správach zo spisov ide len o administratívne informácie, mnoho popisov sú akoby kópie bulvárnych článkov, ktoré nikdy neboli pravdivé!!!!

Počas vyšetrovania v rokoch 2003-2004 zhabala polícia z Michaelových domov 16 počítačov.

Experti na hard-ware preskúsamli všetky počítače (značky Mac) podrobne, ale nenašli žiadne inkriminujúce "dôkazy", ktoré by im poslúžili na dokázanie akýchkoľvek obvinení.

Avšak boli tam akési fotky alebo obrázky, ktoré nebolo možné vidieť, preto ich preskúmali ďalší experti, ale nenašli na nich nič.

DETAILY=SPISY NA DISKUSII

----------

22.6.1992 sa niekto vyhrážal Michaelovi (a vtedajšiemu prezidentovi Bushovi) smrťou.

Nakoniec bola daná osoba, ktorá napísala výhražný list zatknutá a odsúdená na niekoľko rokov za pokus o vydieranie, keďže požadoval peniaze!

FBI vyšetrovala aj prípad vyhrážania, kde sa istý psychopat snažil zabiť Michaela, pričom sa vyhrážal, že spôsobí atentát na Michaelovom koncerte, čím chcel spôsobiť masaker na štadione.

22.5.1992 bol zatknutý pre Bielym domom, ale 4.7.1992 bol prepustený, na druhý deň sa vyhrážal smrťou Michaelovi.

Jeho konenie bolo motivované frustráciou z toho, že nikdy nevedel nadviazať vzťahy so ženami.